24.02.2013 | Czytano: 2235

Łopuszna najlepsza(+zdjęcia)

W Nowym Targu na stoku narciarskim Zadział odbyły się Zawody Sportowe o Mistrzostwo Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Narciarstwie Alpejskim. W zawodach brało udział 10 szkół.

W klasyfikacji międzyszkolnej najlepszą szkoła okazała się Szkoła Podstawowa z Łopusznej zdobywając 366 pkt, wyprzedzając Szkołę Podstawową z Lasku (291 pkt.) oraz z Pyzówki (291 pkt.), natomiast w klasyfikacji indywidualnej pierwsze miejsca w swoich grupach wiekowych zajęli: Anna Mazur oraz Marcin Głodziak z SP Klikuszowej, Jakub Trzebunia z SP Rogoźnik, Zuzanna Stachoń oraz Agata Smarduch z SP Łopusznej, Paweł Koczur z SP Lasek. Pierwszych sześciu zawodników w klasyfikacji indywidualnej otrzymało dyplomy, a pierwsza trójka dodatkowo medale oraz statuetki. Szkoły, które w klasyfikacji generalnej zajęły pierwsze sześć miejsc zostały nagrodzone dyplomami i pucharami.

Organizator składa podziękowania na ręce Jana Smarducha - Wójta Gminy Nowy Targ oraz dziękuje wszystkim opiekunom za możliwość i szybkie przeprowadzenie zawodów.