22.01.2013 | Czytano: 1016

Tylko jeden mecz szóstej kolejki

Z zaplanowanych meczów szóstej kolejki ZALPS odbyło się tyko jedno spotkanie, w którym Restauracja Tuberoza pokonała 2-1 IPA Kia Wadowski.

Był to mecz zespołów pretendujących do wicemistrzostwa ligi, bo trudno uwierzyć, że COS Zakopane zdoła oddać tytuł skoro dotychczas nie stracił nie tylko punktu, ale nawet jednego seta. Spotkanie Tuberozy z IPA miało dziwny przebieg. W pierwszym secie długo prowadziła Tuberoza by na finiszu ulec rywalom 23-25. Druga partia przebiegała zgoła odmiennie. Długi czas prowadziło IPA, ale ostatecznie „policjanci” przegrali tego seta do 19. W tie breacku 15-12 lepsza był drużyna reprezentująca restaurację pod tą samą nazwą Tuberoza i to zespół Marka Kowalczyka pozo sal wiceliderem rozgrywek. Drugie spotkanie nie doszło do skutku, bowiem Tatra Sport oddał punkty walkowerem zakopiańskim Budorzom.