08.11.2012 | Czytano: 1379

Łatwa wygrana COS-u

To miał być hit kolejki pojedynek COS Zakopane z Szaflarami, ale takim nie był. Aktualni mistrzowie ZALPS COS łatwo wygrali z Szaflarami w dwu setach do 14 i 15.

W poprzednich sezonach mecze tych drużyn były wyrównane albo przynajmniej zacięte tym razem szaflarzanie wręcz zostali zdeklasowani. Wiele walki w tym meczu nie było. Inaczej w meczu Budorzy Zakopane ze Spiszem Krempachy. Wprawdzie 2-0 wygrali spiszacy, ale oba sety były bardzo zacięte pierwszy wygrany przez Spisz na przewagi 26-24 drugi 25-23. Pewnego rodzaju niespodziankę zanotowano w meczu IPA KIA Wadowski z Kościeliskiem. Wygrała dotychczas niżej notowana drużyna zakopiańskich policjantów IPA. Bez niespodzianki natomiast zakończył się mecz Tuberozy z debiutującym w zakopiańskiej lidze zespołem Tatra Sport. Gładko wygrała Tuberoza i właśnie ta drużyna jest liderem po dwu seriach spotkań.