15.12.2011 | Czytano: 1470

Trwa dobra passa Kościeliska

Trwa dobra passa siatkarskiej drużyny z Kościeliska. W minionej kolejce zespół prowadzony przez Krzysztofa Rajkowskiego sensacyjnie wygrał z Szaflarami 2-1. Było to zacięte i wyrównane spotkanie, którego losy ważyły się w końcówkach każdego z setów.

Pierwszą partię wygrały Szaflary 25-22. Drugi set zakończył się zwycięstwem Kościeliska do 23. Tie break równie zacięty jak poprzednie dwie partie na przewagi wygrało Kościelisko. Wyrównane i emocjonujące spotkanie zakończone także tie breackiem rozegrały Spisz Krempachy z drużyną reprezentującą zakopiańską Restaurację Tuberoza. Pierwszego seta dość pewnie do 19 wygrała Tuberoza. Drugą partię na przewagi 26-24 wygrali spiszacy. Trzeci set należał już zdecydowanie do zakopiańczyków i po tym zwycięstwie Tuberoza zamieniła się miejscem w tabeli ze swoim niedawnym rywalem. Trzecie spotkanie COS-u z Budorzami zakończyło się zwycięstwem lidera 2-0 ale nie był to gładka wygrana, bowiem drugi set faworyci wygrali tylko 27-25. Niestety zakopiańska liga, która i tak w tym sezonie zmniejszyła swój stan posiadania uszczupliła się jeszcze bardziej. Na skutek problemów kadrowych z rozgrywek wycofała się drużyna IPA Kia Wadowski. Wyniki spotkań innych drużyn z tym zespołem zostały anulowane.