11.11.2011 | Czytano: 1386

Zwycięstwo Klusia w Krośnie

Krystian Kluś zawodnik ZJK Yamabushi Zakopane zwyciężył w wadze do 42 kg na Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików w Krośnie. Turniej został zorganizowany z okazji Święta Niepodległości a uczestniczyło w nim ponad 230 zawodniczek i zawodników z Ukrainy, Słowacki i wielu polskich klubów.

Nasza ekipa licząca 6 osób może te zawody zaliczyć do bardzo udanych, ponieważ poza zwycięstwem Klusia na podium stanęli także: Kamil Banachowicz w wadze do 46 kg i Adam Bachleda Księdzularz w wadze do 50 kg. Obaj zajęli trzecie miejsca, piąte miejsce w kategorii wagowej do 55 kg zajął Stanisław Cukier. Te wyniki to dobry prognostyk dla zakopiańskich judoków przed zbliżającym się Pucharem Polskim Młodzików, jaki ma być rozegrany za dwa tygodnie w Bytomiu.