Oczywiście nadal najpoważniejszym kandydatem do tytułu jest Jordan, bowiem ma 3 punkty przewagi nad Lubaniem Maniowy i Turbaczem Mszana Dolna. Końcówka ligi zapowiada się, zatem emocjonująco. W minionej kolejce na uwagę zasługuje też wygrana outsidera trampkarzy Lepietnicy na Lubaniem Tylmanowa. Tylmanowianie mistrz jesiennej rundy na wiosnę spisują się wręcz fatalnie i szans na obronę pozycji z jesieni już nie mają.
Jodanów Jordanów - Orkan Raba Wyżna 2-5 (1-3)
Bramki: Czubin 35, Harwat 63 - Łazarski 12, Bogdał 17, 25, Konieczny 53, K. Traczyk 64.
Sędziowała: Justyna Twardosz Z Nowego Targu.
Jordan: Teper – Wójtowicz, Macias, Figura, Harwat, Proszek, Suder, Balcer, Jochymek, Michał Czubin, Flaka.
Orkan: D. Możdżeń – Kadzik, Konieczny, Rapacz, Cieniawski, Pluta, Łazarski, K. Traczyk, W. Traczyk, Bogdał, Brzana, ponadto grali: Kasiniak, Borzęcki, Tomczyk.
Wiatr Ludźmierz - Przełęcz Łopuszna 3-3 (1-1)
Bramki: Czaja 10, Węgrzyniak 55, 68 – Ciężobka 15, Kamoń 40, 50.
Sędziował: Ryszard Sewioło z Naprawy.
Wiatr: Chrobak – K. Zubek, R. Panek, Guziak, Szeliga, Strzep, Sipiora, Sąder, Słaboń, Węgrzyniak, Bryniarski, ponadto grali: Kurpiel, Czaja, Kwak, Biel, G. Panek.
Przełęcz: W. Chmielak – F. Drożdż, Blacharczyk, B. Chowaniec, S. Chowaniec, P. Chowaniec, Budz, Kamoń, Świrski, Cyrwus, Maciasz, ponadto grali: Ciężobka, Klamerus.
Turbacz Mszana Dolna - LKS Szaflary 6-0 (5-0)
Bramki: Treit 9, 10, Kołodziej 22, 25, Malec 27, Skwarczek 52.
Sędziował: Jan Pawlikowski ze Stasikówki.
Turbacz: Chrustek – Staroń, Dudzik, Nowakowski, Szczypka, Dawiec, Stożek, Malec, Treit, J. Ryś, Starmach ponadto grali: Wacławik, Kołodziej, Łabuz, Koza, Skowronek, Wojtas.
Szaflary: Kobylarczyk – Handzel, Mikrut, Ślimak, Zapotoczny, Szaflarski, R. Gawron, M. Gawron, Kasperek, Antolak, Ciszek.
Czarni Czarny Dunajec - Poroniec Poronin 4-1 (3-1)
Bramki: samobójcza 1 A. Skupień, Chwistek 13, 17, Bielański 61 – Chowaniec 31.
Sędziował: Damian Matuszek z Kacwina.
Czarni: Bieniasz – Szymusiak, Miętus, Pyroł, Rozum, Gęza, Zatłoka, Bukowski, Bielański, Chwistek, Kluska, ponadto grali: B. Czubin, K. Czubin, Buroń, Haberny, Wesołowski.
Poroniec: Słodyczka - Papież, D. Skupień, K. Chowaniec, Budz, Grela, Rzadkosz, Szczepaniak, A. Skupień, M. Skupień, B. Chowaniec, ponadto grali: Kuchta.
KS Zakopane - Lubań Maniowy 3-5 (2-2)
Bramka: Wieczorek 8, Gąsienica Daniel 21, Kasperczyk 65 – Hagowski 7, 57, Arendarczyk 33, A. Jandura 42, M. Jandura 61.
Sędziował: Szczepan Młynarczyk z Tylmanowej.
Zakopane: Pawlik – Kasperczyk, Wieczorek, Skupień, Kuros, Ziach, Jaworski, Gąsienica Daniel, Palka, Włodarczyk, Maciuszek ponadto grali: Kwak, Bafia, Weron.
Lubań: Sikora – Hagowski, K. Bednarczyk, Kopytko, Andrzej Jandura, Artur Jandura, Kasica, R. Arendarczyk, Firek, Gorlicki, M. Jandura, ponadto grali: M. Bednarczyk, Kowalczyk, Kobylarczyk, Kuruc, K. Arendarczyk, Knapczyk, Hamros.
Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Lubań Tylmanowa 5-3 (5-1)
Bramki: P. Plewa 2 karny, 34, Duda 16, Chorążak 21, Kurańda 28 – G. Gołdyn 4, F. Michałczak 41, J. Kozielec 61.
Sędziował: Krzysztof Paszuda z Zakopanego.
Lepietnica: Bryniarski – P. Plewa, Cisoń, Duda, Faron, Zeliaś, Chorążak, Pudzisz, Kamoń, Paholski, Obrzut, ponadto grali: M. Plewa, Turkot, Kuranda.
Lubań: Brzeźny – Rusnarczyk, A. Kozielec, P. Bodziarczyk, D. Noworolnik, G. Gołdyn, M. Ligas, J. Kozielec, M. Wójcik, F. Michałczak, Stapkowicz, ponadto grali: Adamczyk, S. Gołdyn, A. Wójcik, K. Michałczak D. Michałczak.
Zaległe mecze.
Watr Ludźmierz – Jordan Jordanów 0-5 (0-3)
Poroniec Poronin – Orkan Raba Wyżna 0-2 (0-1)
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
Jordan |
18
|
45
|
69-15
|
2
|
Lubań Maniowy |
18
|
42
|
88-30
|
3
|
Turbacz |
18
|
42
|
68-18
|
4
|
Orkan |
18
|
41
|
78-22
|
5
|
Lubań Tylmanowa |
18
|
35
|
67-27
|
6
|
Szaflary |
18
|
26
|
41-48
|
7
|
Zakopane |
17
|
17
|
28-50
|
8
|
Poroniec |
18
|
16
|
36-69
|
9
|
Przełęcz |
18
|
14
|
34-72
|
10
|
Czarni |
17
|
13
|
33-71
|
11
|
Wiatr |
18
|
12
|
26-88
|
12
|
Lepietnica |
18
|
10
|
41-79
|
Ryb