20.05.2011 | Czytano: 1027

Kolejne spotkania w Lidze Orlik

Na boisku Orlik w Łopusznej zostały rozegrane kolejne mecze w ramach Ligi Orlik. We wtorek spotkały się drużyny z Dębna i Waksmunda. Mecz był bardzo interesujący z dwóch względów.

Po pierwsze: drużyny miały sporo sytuacji do strzelenia bramek i wynik do ostatniej minuty był sprawą otwartą. A po drugie: obie drużyny prowadzi ten sam trener Sebastian Gąsiorek. Drużyna lepszą technicznie był zdecydowanie Waksmund ale wola walki, ambicje oraz świetna postawa bramkarza z dębna zadecydowały o zwycięstwie Dębna. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:3.

Kolejne spotkanie odbyło się pomiędzy Łopuszną a drużyną z Ostrowska. Mecz zaczął się od bramki dla Ostrowska ale jeszcze w pierwszej połowie drużyna z Łopusznej strzeliła 4 gole i do przerwy Łopuszna prowadziła 4:1. Po zmianie stron Ostrowsko goniło wynik ale zabrakło im czasu. Mecz zakończył się zwycięstwem Łopusznej 5:4.

Ostatnie spotkanie jakie było rozegrane w tym tygodniu to mecz pomiędzy SP II Nowy Targ a drużyną Ostrowska. Drużyna z Ostrowska ponownie przespała pierwszą połowę i przegrywali już 1:6 ale w drugiej połowie pokazali, że potrafią grać w piłkę i gonili wynik. Strzelili w drugiej połowie 4 bramki a SP II Nowy Targ jedną. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 7:5 dla SP II Nowy Targ