11.05.2011 | Czytano: 3467

SP Łopuszna mistrzem gminy (+zdjecia)

W Zespole Szkół w Gronkowie odbyły się Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Nowy Targ w Mini Piłce Ręcznej. W zawodach brało udział osiem szkół (82 uczniów) gminy Nowy Targ.

Tytuł mistrzowski wywalczyła Szkoła Podstawowa z Łopusznej, której kapitanem był najlepszy zawodnik turnieju Krzysztof Kosakowski, w finale SP Łopuszna pokonała SP z Nowej Białej, trzecie miejsce zajęła SP Gronków. Każda szkoła, która zajęła miejsca 1-6 otrzymała puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe – piłki.

Organizator składa podziękowania na ręce Wójta Gminy Nowy Targ za możliwość przeprowadzenia turnieju, pani Dyrektor Zespołu Szkół w Gronkowie za nieodpłatne udostępnienie sali gimnastyczne. Dziękuje także wszystkim opiekunom za szybkie przeprowadzenie zawodów.

KNURÓW - GRONKÓW 2:12 (0:0)
Chmielak Piotr, Pietraszek Dawid - Rychtarczyk Damian 2, Kowalczyk Kamil 3, Groński Mateusz, Wróbel Dominika 2, Płafszak Jakub 2, Baran Marek

PYZÓWKA - NOWA BIAŁA 1:7 (1:1)
Pitoń Sebastian - Sołtys Piotr 3, Bednarczyk Jakub 2, Surma Sławomir 2

KNURÓW - NOWA BIAŁA 2:12 (1:1)
Pietraszek Dawid, Brenkus Łukasz - Sołtys Piotr 5,Surma Sławomir 4, Skwarek Sylwester , Bednarczyk Jakub, Dariusz

ŁOPUSZNA - OBIDOWA 12:1 (5:1)
Hornik Patryk, Kosakowski Krzysztof 3, Blacharczyk Artur 5,Stachoń Oskar, Jarząbek Szymon, Ciężobka Radosław - Chorążak Józef

KRAUSZÓW - ŁOPUSZNA 3:4 (1:1)
Pelczarski Karol 2, Strzęp Sławomir - Kosakowski Krzysztof 2, Ciężobka Radosław 2

Drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca w swoich grupach eliminacyjnych zagrały mecze półfinałowe, natomiast drużyny z trzecich miejsc, zagrały mecz o piąte miejsce w turnieju. Pozostałe drużyny zakończyły swój udział.