14.03.2009 | Czytano: 3808

Slalomie gigancie szkół tischnerowskic(+zdjecia)

Na stoku zjazdowym „Na Budzu” w Czerwiennem odbyły się zawody narciarskie szkół tischnerowskich w slalomie gigancie. Uczestniczyli w nich uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i dorośli.

W zawodach udział wzięło 149 zawodników ze szkół: Szkoła Podstawowa nr 153 im. ks. prof. J. Tischnera z Krakowa, Szkoła Podstawowa im. ks. prof. J. Tischnera z Rogoźnika, Szkoła Podstawowa im. ks. prof. J. Tischnera z Ratułowa, Gimnazjum nr 2 im. ks. prof. J. Tischnera z Zakopanego oraz szkoły zaprzyjaźnione - Szkoła Podstawowa z Chochołowa i Gimnazjum z Ratułowa. W zawodów rywalizowano indywidualnie w kategoriach dziewcząt i chłopców. Zawodnicy w poszczególnych kategoriach za zajęcie miejsc pierwszych otrzymali statuetki a do 3 miejsca pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy - Szkoła Podstawowa im. ks. prof. Józefa Tischnera w Ratułowie i Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu - dziękują sponsorom i wszystkim, którzy zaoferowali swoją pomoc podczas przebiegu zawodów.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwała obsługa sędziowska: Marek Szuba (kierownik zawodów i tras), Wojciech Zawiła (kierownik startu), Małgorzata Ruchała (kierownik mety), Janusz Komar (biuro zawodów).

KATEGORIA KLAS I-III Chłopców
1. Jan Janiszewski (SP Kraków) 0,46,67
2. Jakub Zborowski (UKS Chochołów) 0,47,26
3. Jakub Chowaniec (UKS Chochołów) 0,47,45
4. Bolesław Winiarski (UKS Chochołów) 0,47,55
5. Sebastian Tylka (SP Rogoźnik) 0,48,26
6. Stanisław Denkowski (SP Kraków) 0,49,80
7. Hubert Marduła (UKS Chochołów) 0,49,96
8. Kacper Guńka (UKS Chochołów) 0,52,14
9. Robert Sroka (SP Kraków) 0,54,30
10. Jakub Łyczak (SP Kraków) 0,54,92
11. Mieczysław Kołtaś (UKS Chochołów) 0,55,0
12. Jan Guńka (UKS Chochołów) 0,55,75
13. Paweł Cholewa (SP Rogoźnik) 0,55,82
14. Kuba Branczewski (SP Kraków) 0,56,28
15. Wojciech Watycha (UKS Chochołów) 0,56,76
16. Kacper Król (SP Rogoźnik) 0,58,35
17. Arkadiusz Sionkowski (SP Kraków) 0,59,86
18. Maciej Zborowski (UKS Chochołów) 0,59,89
19. Kamil Mulica (SP Ratułów) 1,00,00
20. Konrad Nagórzanski (SP Kraków) 1,02,98
21. Kamil Osika (SP Kraków) 1,03,50
22. Michał Stępak (SP Kraków) 1,04,82
23. Łukasz Łukasik (UKS Chochołów) 1,05,46
24. Michał Jaworski (SP Kraków) 1,05,53
25. Jan Skrycki (SP Kraków) 1,06,23
26. Łukasz Hanusiak (UKS Chochołów) 1,10,91
27. Łukasz Gniecki (SP Kraków) 1,17,70
28. Maciej Kucharski (SP Kraków) 5,58,64

KATEGORIA KLAS I-III Dziewcząt
1. Zuzanna Jakubowicz (SP Rogoźnik) 0,46,84
2. Izabela Górz (SP Rogoźnik) 0,50,52
3. Julia Tarczyńska (SP Kraków) 0,52,63
4. Magdalena Tylka (SP Rogoźnik) 0,55,16
5. Kamila Bafia (UKS Chochołów) 0,55,79
6. Elżbieta Zych (UKS Chochołów) 0,58,51
7. Weronika Jadczak (SP Kraków) 0,59,78
8. Małgorzata Bistroń (SP Kraków) 1,01,70
9. Zuzanna Grzesik (SP Kraków) 1,02,57
10. Wiktoria Głuszak (SP Kraków) 1,05,27
11. Karolina Komperda (SP Rogoźnik) 1,08,28
12. Angelika Barnowska (SP Ratułów) 1,13,53

KATEGORIA KLAS IV-VI Chłopców
1. Mateusz Tarczyński (SP Kraków) 0,40,45
2. Filip Bruchnalski (SP Kraków) 0,41,92
3. Kamil Nagórzański (SP Kraków) 0,42,06
4. Wojciech Zych (UKS Chochołów) 0,42,46
5. Łukasz Kępka (SP Kraków) 0,43,23
6. Bartłomiej Guńka (UKS Chochołów) 0,44,60
7. Bartłomiej Trzebunia (SP Rogoźnik) 0,44,84
8. Piotr Mateusz Górz (SP Rogoźnik) 0,45,66
9. Krzysztof Radwański (SP Kraków) 0,46,48
10. Paweł Leja (UKS Chochołów) 0,46,87
11. Michał Zygmunt (SP Kraków) 0,47,06
12. Krystian Miętus (SP Ratułów) 0,48,43
13. Jan Mateusz Górz (SP Rogoźnik) 0,48,63
14. Jakub Grygiel (UKS Chochołów) 0,48,65
15. Damian Barnowski (SP Ratułów) 0,49,23
16. Bartosz Łukasik (UKS Chochołów) 0,49,82
17. Paweł Kozłowski (SP Kraków) 0,50,25
18. Kamil Szeliga (SP Ratułów) 0,50,76
19. Piotr Kois (SP Ratułów) 0,50,94
20. Michał Cisoń (SP Ratułów) 0,51,39
21. Patryk Pałka (SP Ratułów) 0,51,45
22. Michał Dudek (SP Kraków) 0,52,67
23. Wojciech Niewiara (SP Kraków) 0,53,40
24. Robert Kowalczyk (UKS Chochołów) 0,53,65
25. Marcn Dorula (UKS Chochołów) 0,55,41
26. Darek Barnowski (SP Ratułów) 0,59,24
27. Jan Komperda (UKS Chochołów) 1,09,79
28. Bartek Szeliga (SP Ratułów) 1,11,13

KATEGORIA KLAS IV-VI Dziewcząt
1. Patrycja Paluch (SP Rogoźnik) 0,42,63
2. Wioletta Hajnos (SP Rogoźnik) 0,43,87
3. Natalia Malota (SP Kraków) 0,44,59
4. Maria Chowaniec (UKS Chochołów) 0,44,88
5. Sara Zygmuntowicz (SP Rogoźnik) 0,46,51
6. Karolina Barańska (SP Kraków) 0,47,50
7. Weronika Morawa (SP Ratułów) 0,48,23
8. Katarzyna Ciszek (UKS Chochołów) 0,48,72
9. Alicja Stańczewska (SP Kraków) 0,49,20
10. Karolina Zinkow (SP Kraków) 0,51,09
11. Joanna Kozłowska (SP Kraków) 0,51,42
12. Marta Czubernat (SP Rogoźnik) 0,52,49
13. Patrycja Kucała (SP Kraków) 0,52,81
14. Agnieszka Barańska (SP Kraków) 0,54,00
15. Katarzyna Momola (SP Ratułów) 0,56,51
16. Justyna Zbiegień (SP Kraków) 0,57,26
17. Kinga Kaim (SP Kraków) 0,58,11
18. Maria Róg (SP Kraków) 0,58,29
19. Barbara Klaczak (SP Kraków) 0,58,73
20. Anna Bolek (SP Kraków) 0,58,89
21. Agnieszka Radziszewska (SP Kraków) 0,58,96
22. Anna Noga (SP Kraków) 1,00,38
23. Joanna Szczechowicz (SP Ratułów) 1,05,78
24. Barbara Kois (SP Ratułów) 1,31,82
25. Adrianna Nowak (SP Kraków) 1,32,79

KATEGORIA KLAS GIMNAZJALNYCH Chłopców
1. Jan Domański (Gim. Nr 2 Zakopane) 0,39,73
2. Piotr Żegleń (Gim Ratułów) 0,41,13
3. Dariusz Zawadzki (Gim Ratułów) 0,41,84
4. Robert Rzepka (Gim Ratułów) 0,43,10
5. Bartek Konopka (Gim Ratułów) 0,43,89
6. Dawid Konopka (Gim Ratułów) 0,45,50
7. Paweł Morawa (Gim Ciche) 0,46,26
8. Jan Szczechowicz (Gim Ratułów) 0,46,51
9. Mateusz Michniak (Gim Ratułów) 0,46,52
10. Łukasz Komperda (Gim Ratułów) 0,51,08
11. Andrzej Wieczorek (Gim Ratułów) 1,05,64

KATEGORIA KLAS GIMNAZJALNYCH Dziewcząt
1. Skupień Bogusia (Gim. Nr 2 Zakopane) 0,43,13
2. Anna Chowaniec (Gim Czarny Dunajec) 0,44,15
3. Katarzyna Halińska (Gim. Nr 2 Zakopane) 0,47,89

KATEGORIA OPEN Mężczyzn
1. Daniel Domagała (Ratułów) 0,40,76
2. Stanisław Chowaniec (Chochołów) 0,42,06
3. Stefan Król (Rogoźnik) 0,44,31
4. Wojciech Głuszak (Kraków) 0,45,32
5. Janusz Bobak (Kraków) 0,45,81
6. Stanisław Bukowski (Czarny Dunajec) 0,46,23
7. Jerzy Przyjemski (Kraków) 0,48,39
8. Paweł Łukasik (Chochołów) 0,49,54
9. Jacek Serczyk (Kraków) 0,49,54
10. Grzegorz Skrycki (Kraków) 0,50,48
11. Piotr Bistroń (Kraków) 0,55,38
12. Grzegorz Łyczak (Kraków) 0,56,21
13. Rafał Sroka (Kraków) 1,00,15
14. Andrzej Jadczak (Kraków) 1,10,12

KATEGORIA OPEN Kobiet
1. Małgorzata Jakubowicz (Nowy Targ) 0,46,53
2. Małgorzata Jedlikowska (Kraków) 0,49,20
3. Gabriela Osika (Kraków) 0,51,06
4. Maria Trzebunia (Rogoźnik) 0,54,06
5. Agnieszka Kucharska (Kraków) 0,54,76
6. Iwona Kosakowska (Czarny Dunajec) 2,24,14

Komentarze







reklama