23.03.2011 | Czytano: 1494

Łatwe zwycięstwa faworytów

W XVI serii spotkań ZALPS z reguły zwyciężały drużynę aktualnie wyżej plasujące się w tabeli. I były to wygrane bezproblemowe w stosunku 3-0. Zajmujący trzecie miejsce w tabeli Autoremo pokonało Kościelisko 3-0 w dwu setach do 21 i w trzecim 15-11.

Plasujący się o oczko niżej Szaflary tylko w pierwszej partii miały problemu z Budorzami wygrywając na przewagi 26-24. Pozostałe dwa sety Szaflary wygrały do 14 i do 11. Lider Cienkie Bolki osiągnął chyba trudny do powtórzenia rezultat gromiąc ratowników TOPR do zera i to we wszystkich trzech partiach. Wicelider COS pokonał także 3-0 SEWIK, ale już nie tak efektownie. Też WOSzK Gronik wygrał z młodzieżowym zespołem TSO Zakopane w stosunku 3-0. Tylko w jednym mecz rezultat był 2-1. Spisz Krempachy wygrał w takim stosunku z IPA Kia Wadowski. Policjanci jednak nie zdobyli punktów do tabeli, bowiem dwa pierwsze sety przegrali a tylko wygrana w jednej z dwu pierwszych partii daje w zakopiańskiej lidze zdobycz punktową drużynie. Tie breack rozstrzygnęli jednak na swoją korzyść ambitni policjanci.

siatkarska drużyna z Szaflar stały uczestnik ZALPS w ubiegłym tygodniu pokonała COS Zakopane