Na drugie miejsce wysforowali się trampkarze Turbacza Mszana Dolna, którzy w Poroninie pokonali miejscowy zespół 3-0. I znowu w rozgrywkach trampkarzy zanotowano rezultat dwucyfrowy, bowiem Orkan Raba Wyżna rozgromił Wiatr Ludźmierz 10-0. Wynik zwycięzców zapewne cieszy, ale czy został osiągnięty w meczu z zespołem reprezentującym odpowiednia klasę, dającą podstawę do gry w I lidze? Bardzo wątpliwe.
Orkan Raba Wyżna - Wiatr Ludźmierz 10-0 (4-0)
Bramki: samobójcza Panek 2, K. Traczyk 15, 22, 57, W. Traczyk 18, Pluta 37, Brzana 55, Łazarski 65, 67, 69.
Sędziował: Damian Matuszek.
Orkan: D. Możdżeń – Konieczny, Cieniawski, Kadzik, Pałasz, Rapacz, A. Traczyk, W. Traczyk, K. Traczyk, Pluta, S. Bogdał, ponadto grali: Kasiniak, Szklarz, R. Bogdał, Brzana, Łazarski, Tomczyk, S. Możdżeń.
Wiatr: Długopolski – Panek, Guziak, Kurpiel, Sipiora, R. Zubek, Borkowski, A. Zubek, Strzęp, Bukowski, Sąder, ponadto grali: Maciaś, Sproch, Cholewa, Komperda, Kułach.
Lubań Maniowy – Jordana Jordanów 2-3 (0-3)
Bramki: samobójcza 39, Artur Jandura 68 – Harwat 16, Gacek 19, Figura 29.
Sędziował: Kazimierz Antolak z Nowego Targu.
Lubań: Kuruc – Andrzej Jandura, Hagowski, Sikora, K. Bednarczyk, Jaworski, M. Jandura, Artur Jandura, Firek, Bukowski, Plewa, ponadto grali: M. Bednarczyk, Gorlicki, Kowalczyk, Hamruz, Kobylarczyk, Kopytko.
Jordan: Teper – Czubin, Gacek, Harwat, Figura, Macias, Proszek, Balcer, Wójtowicz, Jachynek, Matusiak, ponadto grali: Pyrtek, Flaga.
Przełęcz Łopuszna - LKS Szaflary 2–3 (0-1)
Bramki: S. Chowaniec 40, 58 – Bulanda 21, 55, Cudzich 67.
Sędziował: Kamil Traczyk.
Przełęcz: Gal – Drożdż, A. Blacharczyk, Ł. Blacharczyk, Kamoń, Chmielak, W. Maciasz, S. Chowaniec, D. Chmielak, P. Chowaniec, Ciężobka, ponadto grali: Świrski, Łęczycki, Brańka, Klamerus, Budz.
Szaflary: Gil – Kamiński, Bulanda, Kobylarczyk, Strama, Cudzich, Mrowca, Kasperek, Mąka, Handzel.
Lepietnica Klikuszowa/Obidowa – KS Zakopane 2-1 (1-0)
Bramki: Matuszek 30, Obrzut 50 – Wszołek 38.
Sędziował: Bogusław Babicz z Załucznego.
Lepietnica: Duda – Klejka, S. Antolec, P. Antolec, Pudzisz, M. Plewa, P. Plewa, Zalias, Cisoń, Obrzut, Chorążak, ponadto grali: Matuszek, T. Plewa, Żółtek, K. Antolec.
Zakopane: Weron – Wszołek, Gawlik, Wieczorek, Kwak, Ziach, Gąsienica Daniel, Matuszek, Długopolski, Guńka, Włodarczyk, Solarczyk, Szymański, Stępień.
Lubań Tylmanowa - Czarni Czarny Dunajec 5-0 (3-0)
Bramki: Udziela 5, 23, 32, J. Kozielec 54, 65.
Sędziował: Antoni Mrugała z Nowego Targu.
Lubań M.: A. Wójcik – J. Hebda, Adamczyk, Rusnarczyk, P. Zasadny, G. Gołdyn, J. Kozielec, D. Noworolnik, Stapkowicz, Udziela, F. Michałczak, ponadto grali: A. Kozielec, Ł. Zasadny, M. Wójcik, F. Hebda, D. Michałczak, S. Gołdyn.
Czarni: B. Czubin – Sawa, Mikrut, Pyrdoł, Giemza, Niżnik, R. Gawron, Zatłoka, Szczerba, M. Gawron, Strączek, ponadto grali: K. Czubin, Hornik, Haberny.
Poroniec Poronien - Turbacz Mszana Dolna 0–3 (0-1)
Bramki: Kołodziej 6, 47, Malec 41. Sędziował: Szczepan Młynarczyk z Ochotnicy Dolnej.
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
Lubań Tylmanowa |
5
|
15
|
30-2
|
2
|
Turbacz |
5
|
12
|
16-6
|
3
|
Orkan |
5
|
10
|
27-5
|
4
|
Jordan |
4
|
9
|
23-3
|
5
|
Lubań Maniowy |
5
|
9
|
26-8
|
6
|
Szaflary |
5
|
7
|
10-13
|
7
|
Czarni |
5
|
4
|
9-20
|
8
|
Lepietnica |
4
|
3
|
7-12
|
9
|
Przełęcz |
5
|
3
|
8-21
|
10
|
Poroniec |
4
|
3
|
2-32
|
11
|
Wiatr |
4
|
3
|
2-32
|
12
|
Zakopane |
4
|
1
|
5-15
|
Ryb