Orawa Jabłonka – Skalni Zaskale  4:1 (2:0)

Orawa Jabłonka – Majkut, Szymusiak, Bełciak M, Brząkała, Męderak, Gjądła, Bełciak D, Bałos, Smutek, Fedor S, Styruła
Rezerwowi: Bachleda-Graca, Kowalik, Joniak, Fedor A, Oskwarek, Zahora I, Proszek, Sikora
Skalni Zaskale: Sowa, Mrugała, Strama S, Gacek, Topór, Luberda, Łęczycki, Łukaszczyk, Strama K, Lubelski, Chorążak
Rezerwowi: Gacek, Chrobak, Jaróg

Momenty były…..
3’ – groźny strzał Męderaka broni bramkarz Skalnych
17’ – Gjądła strzela ale obrońcy blokują uderzenie
19’ GOL! - Gjądła oddaje strzał zza pola karnego po długim słupku i piłka wpada do siatki
27’ – kolejny groźny strzał Gjądły
29’ – Lubelski strzela ale Majkut pewnie broni
34’ – indywidualna akcja Gjądły zablokowana przez Stramę
35’ – Bełciak strzela ale niecelnie
43’ GOL! - Męderak otrzymuje piłkę i podwyższa wynik meczu
47’ – Bełciak strzela ale piłka mija bramkę
57’ – Strzał Chorążaka blokuje Brząkała
63’ GOL! - po wrzutce w pole karne Styruła umieszcza piłkę w siatce
73’ – indywidualna akcja Bełciaka zatrzymana przez Sowę
75’ – Zahora strzela ale Sowa ponownie ratuje gości
83’ GOL! – akcja gości, Mrugała dostaje piłkę i strzela gola honorowego dla Skalnych
84’ – po indywidualnej akcji Joniaka piłka ląduje pod nogami Zahory ale ten nie trafia w bramkę
88’ – Joniak blisko zdobycia bramki
90’ GOL! – I. Zahora przejmuje piłkę i po indywidualnej akcji ustala wynik meczu

Lider z Jabłonki się nie zatrzymuje i jest już bardzo blisko wygrania rozgrywek Macron A-klasy Podhale w bieżącym sezonie. Tym razem podopieczni trenera Ligienzy odprawili z kwitkiem piłkarzy z Zaskala. Po pierwszej połowie miejscowi prowadzili 2:0 a najaktywniejszym piłkarzem był Gjądła. Po przerwie Orawa dołożyła kolejne trafienia a honorową bramkę dla Zaskala zdobył Mrugała.

Wierchy Lasek – Czarni Czarny Dunajec 2:7 (1:3)

Składy:
Wierchy Lasek: Nykaza, Plewa M, Kołodziejczyk, Gał, Truty, Bocheński, Nykaza R, Trzoniec, Plewa G, Włodarczyk, Jaróg D
Rezerwowi: Duda, Krupa, Truty, Benedyk, Żółtek, Jaróg M
Czarni Czarny Dunajec: Slesarchuk, Strączek, Madziar, Cikowski, Jarończyk, Żuchowski, Shcherban, Kulman, Pająk, Marusarz, Zięba
Rezerwowi: Wesołowski, Miętus, Kapuściak, Bukowski

Momenty były:
5’ GOL! – Pająk wychodzi sam na sam i strzela bramkę
11’ – Włodarczyk marnuje sytuację oko w oko z golkiperem gości
20’ GOL! - wrzutkę Jaroga skutecznie wykorzystuje Gał
28’ GOL! - Trzoniec nabija piłką rywala i futbolówka wpada do siatki
37’ GOL! - kontra Czarnych i Kulman znajduje drogę do bramki gospodarzy
50’ GOL! - J. Nykaza zagrywa do Włodarczyka i ten strzela gola kontaktowego
59’ – za niebezpiecznie wejście Trzoniec zostaje ukarany przez sędziego czerwona kartkę
80’ GOL! - Zięba dochodzi do piłki i strzela gola dla Czarnych
84’ GOL! - kolejna akcja gości i Wesołowski podwyższa wynik spotkania
87’ GOL! - bramka samobójcza strzelona przez obrońców gospodarzy
90’ GOL! - kolejny błąd obrońców gospodarzy i Wesołowski ustala wynik spotkania

W spotkaniu Wierchów z Czarnymi górą goście. Już w pierwszej połowie Czarni strzelili trzy gole tracąc jeden. W drugiej odsłonie po czerwonej kartce dla gospodarzy było im zdecydowanie lżej i mecz zakończył się wysokim rezultatem.

Lokomotiv Chabówka – Jarmuta Szczawnica 4:0 (2:0)
1:0   Sumara
2:0   Macioł ( as. Polaniak)
3:0   Pazdur
4:0   Sularz (rzut karny)

Składy:
Lokomotiv Chabówka : Szklarz, Żądło, Łukaszka, Rapacz, Pazdur, Macioł, Sularz, Czyszczoń P, Sumara, Pyka, Polaniak
Rezerwowi: Aksamit, Panek
Jarmuta Szczawnica: Truchoń, Sobula, Konopka, Tylniak, Mikołajczyk, Piletskyi, Kuzmenko, Kącik, Kubowicz, Buriak, Hemba
Rezerwowi: Zbozień, Wolski, Paholski

2’ – za faul na Polaniaku sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Pazdur ale nie trafia w światło bramki
19’ GOL! - Sumara przejmuje piłkę i oddaje celny strzał który daje prowadzenie gospodarzom
45’ GOL! - z własnej połowy wybija piłkę Polaniak do której dopada Macioł i celnym strzałem podwyższa wynik meczu
61’ GOL! - składna akcja gospodarzy, Pazdur robi wód lewą nogą i strzela celnie po długim rogu
85’ GOL! - kolejny rzut karny dla Lokomotivu. Do piłki podchodzi Sularz i ustala wynik meczu

Bardzo ważne zwycięstwo w kwestii walki o utrzymanie odniósł Lokomotiv w meczu z Jarmutą. Spotkanie było wyrównane. Jedna i druga drużyna grała piłką, ale konkretniejsze sytuacje stworzyli gospodarze i to oni zgarnęli tak potrzebne im trzy punkty.

Granit Czarna Góra – Bór Dębno  2:0 (2:0)
1:0   Gryglak
2:0   Waksmundzki ( rzut karny)

Składy:
Granit Czarna Góra : Gogola, Kiernoziak Sz, Milon, Sarna M, Gryglak, Kiernoziak K, Sarna P, Wojtanek, Gnida, Waksmański, Waksmundzki
Rezerwowi: Rusnak, Matoniak, Maryniarczyk D, Wojeński, Maryniarczyk M :
Bór Dębno: Pyrek, Potoczak, Klamerus, Groński, Kucharski, Brynczka P, Iglar, Brynczka B, Janeczek, Szlembarski, Guroś M
Rezerwowi : Guroś K, Kudasik

18’ GOL! – Gryglak urywa się prawą stronę i dryblując obrońców strzela po ziemi w długi róg
31’ – podobna sytuacja, Gryglak z prawej strony uderza po ziemi ale piłka trafia w słupek
38’ GOL! - Gryglak faulowany w polu karnym. Pewnym egzekutorem jedenastki jest Waksmundzki
57’ – dogodna sytuacja dla gości, ale Janeczek strzela wprost w Gogolę

W meczu na terenie Czarnej Góry lepsi gospodarze. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando miejscowych którym udało się strzelić dwa gole. Najaktywniejszym piłkarzem był Gryglak. Druga odsłona była już bardzie wyrównana, ale bramki nie padły i trzy punkty pozostały w Czarnej Górze.

Przełęcz Łopuszna – Lubań II Zapora  0:2  (0:0)
0:1   Czajkowski
0:2   Pątko

Składy:
Przełęcz Łopuszna: Klamerus, Chmielak M, Goleniowski, Chowaniec J, Drożdż, Ligęza M, Kamoń P, Ligęza T, Chowaniec W, Maciasz, Chowaniec B
Rezerwowi: Wróbel, Chmielak A, Kamoń J, Chowaniec K
Lubań II Zapora: Sikora J, Leśnicki, Pątko, Słowik Kamil, Hagowski R, Franczak, Jurkowski, Budz D, Hagowski P, Ostachowski, Czajkowski
Rezerwowi: Chryc, Słowik Konrad, Sikora A, Jandura, Sikora Ł, Gorlicki D, Gorlicki A, Bednarczyk, Trybunia

Zasłużone zwycięstwo odnieśli piłkarze rezerw Lubania w pojedynku z Przełęczą. Goście lepiej operowali piłką na placu i dysponowali tez szerszą ławką rezerwowych. W 20 minucie miała miejsce groźna sytuacja. W polu karnym gospodarzy doszło przypadkowo do ostrego zwarcia zawodników na skutek którego obrażenia odniósł bramkarz Przełęczy. Na miejscu pojawiła się karetka pogotowia a mecz przerwano na kilkadziesiąt minut. Po wznowieniu gościom udało się strzelić dwa gole i odnieść ważne zwycięstwo.

GKS Łapsze Niżne – AP Wisła Czarny Dunajec  0:4  (0:0)
0:1   Kozak ( as. Krupa)
0:2   Pazurkiewicz ( as. K. Kamiński)
0:3   Pazurkiewicz
0:4   Pazurkiewicz

Składy:
GKS Łapsze Niżne: Dudas, Bogaczyk, Fąk, Jamróz, Kuruc, Kubasek, Jandura, Kromka, Chmiel, Szewczyk, Handzel D
Rezerwowi: Szczepaniak, Fąk M, Stanek, Czubernat, Topór, Handzel B, Wida
AP Wisła Czarny Dunajec: Haberny M, Majerczyk, Kozak, Madziar M, Krupa, Kamiński A, Kamiński Kamil, Kamiński Ksawery, Zatłoka, Pazurkiewicz, Dias Jaramillo Brahiam
Rezerwowi: Madziar W, Kęsek, Yefimov, Rypel, Bryniarski, Haberny J

55 GOL! - dośrodkowanie Krupy zamienia na bramkę Kozak
65’ GOL! - dośrodkowanie K. Kamińskiego wykorzystuje Pazurkiewicz strzelając gola z głowy
70’ GOL! - indywidualna akcja Pazurkiewicza który mija dwóch zawodników gospodarzy i strzela gola
75’ GOL! - Pazurkiewicz mija obrońcę i strzelając bramkę kompletuje hat-tricka

Mecz w Łapszach nie miał wielkiej historii. Co prawda do przerwy bramki nie padły jednak druga połowa przebiegała zdecydowanie pod dyktando gości. O trzy punkty postarał się nie kto inny jak grający trener Łukasz Pazurkiewicz, który ustrzelił gospodarzom klasycznego hat-tricka.

Dunajec Ostrowsko - KS Zakopane  3:1  (1:1)