14.06.2023 | Czytano: 1669

Podwójne srebro na Mistrzostwach Województwa (+zdjęcia)

​Na stadionie klubu Wawel w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Województwa w biegach sztafetowych w ramach Festiwalu Sztafet.

Dziewczyny z Sieniawy wystartowały w dwóch kategoriach. W sztafecie 4x100 m biegnące w składzie: Anna Górka, Klaudia Górka, Martyna Papierz i Roksana Pałasz zdobyły srebrny medal z czasem 56,96 s.

Tytuł wicemistrza województwa zdobyły również w sztafecie "szwedzkiej" - 400m-300m-200m-100m biegnąc w składzie: Julia Kurańda, Emilia Hadowska, Martyna Papierz i Anna Górka - czas to 2:54,76s.

Dziewczyny startowały w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci, rocznik 2010 i młodsze i potwierdziły, że są w gronie najlepszych lekkoatletek w Województwie w tej kategorii wiekowej. Tytuły w obu sztafetach zdobyły uczennice ze szkoły sportowej nr 91 w Krakowie.