31.05.2023 | Czytano: 730

Dobry występ pływaków z Nowego Targu

42 medale zdobyli młodzi pływacy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Deflin podczas pierwszej edycji Pucharu Burmistrza Nowego Targu, który w niedzielę odbył się na miejskim basenie.

W klasyfikacji medalowej Delfin uległ jedynie klubowi STP z Nowego Sącza, którego zawodnicy zdobyki i 7 medali więcej.

Jak na gospodarzy przystało Klub Delfin wystawił najliczniejszą ekipą i w niemal każdej konkurencji zanaczał swoją obencość na podium
Szymon Tokarski - dwa złote medale
Adrianna Wida - dwa złote medale
Aleksander Watycha - złoty i srebrny medal
Maksymilian Jarmułowicz - złoty i srebrny medal
Aleksandra Węgrzyn - dwa srebrne medale
Alex Jamrożek - dwa srebrne medale
Ignacy Król - srebrny i brązowy medal
Hubert Wida - srebrny i brązowy medal
Maja Burkat - srebrny i brązowy medal
Alice Jamrożek - dwa brązowe medale
Gabriela Para - dwa brązowe medale
Maja Puźniak - dwa brązowe medale
Alan Jamrożek - dwa brązowe medale
Mikołaj Molek - dwa brązowe medale
Lena Tolala - złoty medal
Tamara Trochimiuk - srebrny medal
Andrzej Leśniakiewicz - srebrny medal
Marika Dziubińska - brązowy medal
Roksana Strama - brązowy medal
Zofia Judasz - brązowy medal
Iga Gąsior - brązowy medal
Stanisław Starmach - brązowy medal
Wojciech Parzygnat - brązowy medal
Michał Gawron - brązowy medal
Hubert Gut - brązowy medal
Antoni Zygmunt - brązowy medal

Sztafeta 4 x 25 m stylem dowolnym w składzie: Maksymilian Jarmułowicz, Stanisław Stalmach, Roksana Strama, Gabriela Dębicka - srebrny medal
Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie: Szymon Tokarski, Aleksander Watycha, Wiktoria Ruchała, Aleksandra Węgrzyn - srebrny medal

W klasyfikacji najlepszy zawodnik/najlepsza zawodniczka po pierwszej edycji zawodów w czołówce znajdują się:
Adrianna Wida - 1 miejsce (12 lat)
Szymon Tokarski - 1 miejsce (13 lat)
Aleksander Watycha - 1 miejsce (14-16 lat)
Aleksandra Wegrzyn - 2 miejsce (13 lat)
Alex Jamrożek - 2 miejsce (13 lat)
Maksymilian Jarmułowicz - 2 miejsce (9 lat)
Alice Jamrożek - 3 miejsce (7 lat)
Marika Dziubińska - 3 miejsce (8 lat)
Maja Burkat - 3 miejsce (11 lat)
Alan Jamrożek - 3 miejsce (8 lat)
Stanisław Starmach - 3 miejsce (9 lat)
Hubert Wida - 3 miejsce (10 lat)
Mikołaj Molek - 3 miejsce (13 lat)


mat. prasowe

Komentarze







reklama