23.05.2022 | Czytano: 1454

Debiut Łukasza Brzeskiego w UFC

Jak podaje portal lowking.pl Łukasz Brzeski w sierpniu zadebiutuje gali UFC Fight Night, która prawdopodobnie odbędzie się w Las Vegas. 
Na wspomnianym portalu czytamy: „ Odsłużywszy 9-miesięczne zawieszenie za wpadkę dopingową, Łukasz Brzeski (8-1-1) poznał termin i rywala na debiut pod sztandarem UFC. Polski ciężki skrzyżuje rękawice z  Martinem Budayem (10-1) podczas gali UFC Fight Night, która odbędzie się 13 sierpnia. Angaż w UFC Polak zapewnił sobie we wrześniu zeszłego roku w ramach gali DWCS. Pokonał tam przez poddanie  Dylana Pottera. Wynik walki został później zmieniony na no-contest z uwagi na wspomnianą wpadkę dopingową Brzeskiego”.
 
30 – letni Słowak Martin Buday to  były mistrz wagi ciężkiej Oktagon. W kwietniu pokonał techniczną decyzją Chrisa Barnetta, którego wcześniej mocno rozbił. Słowak dwukrotnie mierzył się z Polakami pod sztandarem Oktagonu, obie walki wygrał.  „Rywal Brzeskiego  to agresywny, silny zawodnik, który dobrze pracuje w klinczu, a i w szermierce na pięści i kopnięcia lebiegą nie jest. Posiada też niezły bak z paliwem” – czytamy dalej na wspominanym portalu.
 
sles
 

Reklama

Komentarze

reklama