15.04.2022 | Czytano: 701

Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w piłce halowej (+zdjęcia)

W dniach 11 i 13 kwietnia 2022 r. na Hali Sportowej „Gorce” w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców i Dziewcząt. Rozgrywki cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony szkół.

Do turnieju chłopców zgłosił się komplet czternastu drużyn, do turnieju dziewcząt jedenastu. Turnieje stały na wysokim poziomie sportowym i przebiegały w przyjaznej atmosferze.

Wśród dziewcząt w młodszej kategorii wiekowej (klasy 4-6) wygrała Szkoła Podstawowa nr 11, drugie miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa nr  4, trzecie Szkoła Podstawowa nr 3, czwarte Szkoła Podstawowa nr 5, piąte Szkoła Podstawowa nr 1. W starszej kategorii wiekowej dziewcząt (klasy 7-8) zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2. Kolejne miejsca zajęły: drugie Szkoła Podstawowa nr 11, trzecie Szkoła Podstawowa nr 3, czwarte Szkoła Podstawowa nr 1, piąte Szkoła Podstawowa nr 4,  szóste Szkoła Podstawowa nr 5.

W młodszej kategorii wiekowej chłopców (klasy 4-6) zwycięzcą okazała się reprezentacja z SP nr 11, drugie miejsce zajęła SP nr 4, trzecie SP nr 6, czwarte SP nr 2, piąte SP nr 5, szóste SP nr 3, siódme SP nr 1.  Wśród starszych chłopców zwyciężyła SP nr 2, drugie miejsce wywalczyła SP nr 11, trzecie SP 5, czwarte SP 4 i piąte SP 3, szóste SP nr 1, siódme SP nr 6. Wszystkie szkoły uczestniczące w turnieju otrzymały puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczową.

Wyniki Miejskie Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt (klasy 4-6):
Miejsce 1 – SP 11
Miejsce 2 – SP 4
Miejsce 3– SP 3
Miejsce 4– SP 5
Miejsce 5– SP 1

Wyniki Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt (klasy 7-8):

Miejsce 7– SP 1

Wyniki Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców (klasy 7-8):