20.12.2021 | Czytano: 629

Małopolskie Igrzyska Dzieci w unihokeju (+zdjęcia)

W Nowy Targu na Hali Gorce odbyły się Małopolskie Igrzyska Dzieci w unihokeju dziewcząt i chłopców, organizowane przez Powiatowy SZS i Powiatowe Centrum Kultury.

Dziewczyny
W zawodach udział wzięło 6 drużyn. W grupie A wystąpiła Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu, Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Sączu i Szkoła Podstawowa w Starej Wsi. W grupie B: Szkoła Podstawowa w Krempachach, Szkoła Podstawowa w Żuradzie i Szkoła Podstawowa z Zagorzyna. Rywalizacja odbywała się w systemie każdy z każdym.

Wyniki techniczne:
 

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce: SP KREMPACHY - powiat NOWOTARSKI  
skład: Brzyzek Julia, Galuś Aleksandra, Kantor Sara, Lorenz Marzena, Łukasz Aleksandra, Łukasz Izabela, Mroszczak Zuzanna, Słowik Weronika  Zygmund Emilia. Opiekun drużyny Sławomir Plewa
2 miejsce: SP11  OŚWIĘCIM - powiat  OŚWIĘCIMSKI
3 miejsce: SP  STARA WIEŚ - powiat  LIMANOWSKI
4 miejsce: SP  ZAGORZYN - powiat  NOWOSĄDECKI
5 miejsce: SP  ŻURADA - powiat  OLKUSKI
6 miejsce: SP 21 NOWY SĄCZ - powiat   M. NOWY SĄCZ


Chłopcy
W zawodach udział wzięło 6 drużyn. W grupie A wystąpiła Szkoła Podstawowa nr 11 w Oświęcimiu, Zeszpół Szkół Podstaowowych w Osieku i Szkoła Podstawowa nr 18 w Nowym Sączu. W grupie B: Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu, Szkoła Podstawowa w Łososinie Dolnej i Zespół Szkół Podstawowych z Maszany Dolnej. Rywalizacja odbywała się w systemie każdy z każdym.

Wyniki techniczne:
 

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce: SP 11 Nowy Targ - powiat NOWOTARSKI            
skład: Duda Eryk, Gut Filip, Kosmal Igor, Marek Maciej,  Parszywka Bartosz, Pieprzak Jakub, Szlachtowski Mieszko, Walicki  Wsół Gabriedl. Opiekun drużyny: Bartosz Gotkiewicz
2 miejsce: SP 11 OŚWIĘCIM - powiat  OŚWIĘCIMSKI
3 miejsce: ZSP MSZANA D. - powiat  LIMANOWSKI
4 miejsce: ZSP OSIEK - powiat  OLKUSKI
5 miejsce: SP 18 N. SĄCZ - powiat  M. NOWY SĄCZ
6 miejsce: SP ŁOSOSINA D.- powiat  NOWOSĄDECKImat. prasowe 

Komentarze

reklama