19.05.2021 | Czytano: 3035

Klasa A: Dwa środowe spotkania (dwie galerię!)

W rozgrywkach klasy A na środę zaplanowano dwa mecze. W Lasku Skalni Zaskale zmierzyli się z Zawratem Bukowina Tatrzańska rozgrywając przed czasem mecz kolejki zaplanowanej na 26 maja, a pod Tatrami KS Zakopane rozegrał zaległe spotkanie z Białymi Biały Dunajec w ramach kolejki z 28 kwietnia.

Skalni Zaskale - Zawrat Bukowina Tatrzańska 1:3 (1:2)
0:1 Grela 5
1:1 Gacek G. 20
1:2 Cudzich głową 45
1:3 Stasik M. 69
Skalni: Cisoń - Józefczak (85 Gacek P.), Strama (46 Truty M.), Łęczycki M., Strug, Bryja (90+1 Rzadkosz), Gacek G., Potrząsaj, Król, Łukaszczyk (70 Szeliga), Truty K.
Zawrat: Wcisło - Gutt, Cudzich, Kuchta W. (85 Kuchta J), Stasik J., Stasik M.(70 Rzadkosz D.), Rzadkosz Ł., Janczy, Leniewicz (55 Chowaniec), Ustupski (73 Budz), Grela

5’ GOL dla Zawratu, błąd obrońcy przy wybiciu piłki, która przejmuje Grela i z 14 metrów strzela obok wychodzącego bramkarza
14’ okazja Zawratu, wrzutka Greli do Stasika Michała, on przyjmuje w polu karnym i z trzech metrów strzela w bramkarza
20’ GOL! Rzut karny dla Skalnycha 1:1 ręką Janczego, i Gacek Grzegorz wykorzystuje jedenastkę
38’ okazja Skalnych - błąd obrońców Zawratu, Król przejmuje piłkę i strzela z 16 metrów w słupek
45’ GOL! 2:1 dla Zawratu wrzutka Janczego I strzał głową Cudzicha
55’ zmiana w drużynie Zawratu schodzi Leniewicz wchodzi Chowaniec
69’ GOL! 3:1 Długie podanie Cudzicha do Stasika, obrońca przebija piłkę w stronę swojej bramki i Stasik Michal przejmuje piłkę i w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela pomiędzy nogami bramkarza
70’ zmiana w Zawracie schodzi Stasik po strzelonej bramce w 69 minucie i wchodzi Rzadkosz Dawid
73’ zmiana w Zawracie schodzi Ustupski wchodzi Budz
85’ zmiana w Zawracie Jan Kucha za Wojciecha Kuchtę
90+3’ czerwona kartka dla Jana Kuchty i Łęczyckiego

KS Zakopane - Biali Biały Dunajec 2:1 (1:1)
1:0 Diaz 10
1:1 Bobak z rzutu karnego 45
2:1  Gniadzik 60
KS Zakopane: Truchoń - Pawlik, Bobrowski, Floryn, Cudzich, Stopka, Żelechowski, Bogdanowicz, Borzęcki, Ogiela, Diaz, Miśkowiec, Szczygieł, Piskarz, Gniadzik, Pawlica, Kovacevic
Biali: Skupień W. - Polak, Karpiel, Łukaszczyk P., Łukaszczyk A., Jamrozowicz, Łojas, Kliś, Franosz W., Bobak, Skupień D. Franosz A., Tylka, Styrczula, Marduła, Staszel

Cieszymy się z kolejnych 3 punktów i szykujemy się już na kolejny mecz z Zawratem - powiedział po spotkaniu trener KS Zakopane Maciej Wadas. - Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to był on słaby w naszym wykonaniu. W ofensywie nasza gra się nie kleiła, ale najważniejsze ze udało nam się wygrać. Dziękuje moim zawodnikom za zaanagazownIe i walkę do końca

wo/
zdjęcia z meczu Skalni Zaskale - Zawrat Bukowina Tatrzańska Michał Adamowski
zdjęcia z meczu KS Zakopane - Biali Biały Dunajec Piotr Korczak

Masz informacje na temat tych meczy, chcesz coś uzupełnić lub dodać? Podziel się z nami i naszymi Czytelnikami! Dzwoń lub wyślij sms na nr 790473860, możesz też wysłać mail na redakcja@sportowepodhale.pl lub znaleźć nas na facebook.com/sportowepodhale