23.03.2021 | Czytano: 726

Wewnętrzny turniej (+zdjęcia)

KSW „Highlander” dla młodych adeptów kick-boxingu był dniem pierwszego wewnętrznego turnieju.

 

 
Zmagania rozpoczęli najmłodsi wojownicy w wieku 5 -8 lat, przy wielkim aplauzie pozostałych uczestników nasi najmłodsi pokazali pełne zaangażowanie i wielką wolę walki, następnie swoje umiejętności zaprezentowały dziewczyny, tutaj zgodnie z oczekiwaniami walki były zacięte i pełne emocji, nasze młode adeptki pokazały pełnie swych umiejętności i przygotowania kondycyjnego, nawet dla doświadczonych /zaprzyjaźnionych z naszym klubem/ mistrzów, a zarazem sędziów sensei Jurka Knutelskiego i Sebastiana Westrycha było bardzo trudno przyznać laury zwycięstwa. 
 
 Na walki naszych juniorów wszyscy oczekiwali z napięciem, tutaj spotkali nasi już utytułowani zawodnicy (medaliści mistrzostw Polski) z zawodnikami mniej doświadczonymi i tutaj zgodnie z oczekiwaniami walki stały na dobrym poziomie. Wszystkie walki odbywały się w formule semi kontakt /bardziej wymagającej wyszkolenia technicznego/ i w pełnym zabezpieczeniu (kaski, rękawice, ochraniacze).  
 
Myślę, że było to dla naszej trenującej młodzieży doświadczenie, które w przyszłości pomoże im zdobywać medale na prestiżowych imprezach, szkoda, tylko iż z powodu pandemii całe zmagania były pozbawione szerszej publiczności.  
 
Zbyszek „Highlnader” Lach
 

Komentarzereklama