02.03.2021 | Czytano: 1454

Pięć zwycięstw i dwa remisy (+zdjęcia)

W miniony weekend Nowotarski Klub Sportów Walki odwiedził Kraków. W hali Korona rozegrano pojedynki w kickboxingu w formule K1. 
- Jest to impreza cykliczna o nazwie „Battle of Warriors”. To była jej pierwsza odsłona i będzie organizowana co kilka tygodni do końca roku. Najlepsi jej zawodnicy zawalczą w grudniu na gali zawodowej podsumowującej roczne zmagania. NKSW podczas sobotniej edycji zaliczył pięć zwycięstw oraz dwa remisy. W tym jedno zwycięstwo w bardzo efektowny sposób przez KO w pierwszej rundzie po ciosie backfist w wykonaniu Damiana Bałuca. Warto podkreślić, że zgłosiło ponad 200 zawodników,  a walki rozgrywane były na dwóch ringach – informuje Wojciech Hoły.
 
I dodaje: -  Imprezy tego typu to świetny sprawdzian dla zawodników przed zbliżającymi się najważniejszymi imprezami w roku. Nasi podopieczni zdali go koncertowo, co oznacza, że obraliśmy odpowiedni kierunek w naszym szkoleniu i przygotowaniach. Zwycięstwa zanotowali Damian Bałuc, Filip Bienias, Dawid Marcinkowski, Paweł Kuliga, Tomek Gustab a zremisowali Mateusz Urbaś i Radosław Żółtek. Dziękujemy naszym partnerom:
Rent a Car Bukowski, hotel Bystra, Fitness Factory, Dziki Byk, Ubezpieczenia Bartłomiej Bobrowski, Gorący Potok, Medical Clinic, Fabryka Reklamy, One Way studio.
 
opr/sles
 

Komentarzereklama