22.12.2020 | Czytano: 1121

Turniej karate (+zdjęcia)

Na obiektach Miejskiej Hali Lodowej odbył się Klubowy Turniej Karate pod Patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ zorganizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Karate Yokozuna w Nowym Targu pod przewodnictwem sensei Ewy Pawlikowskiej – IV Dan.



 
W turnieju wzięło udział 48 zawodników i zawodniczek z nowotarskiej Yokozuny, którzy rywalizowali w konkurencjach kata oraz kumite. Walki zarówno w kata jak i w kumite były bardzo zawzięte. Za zajęcie miejsc na podium zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, natomiast pozostali uczestnicy zawodów, którzy mieli miej szczęścia otrzymali pamiątkowe medale, a najmłodsi zawodnicy wyróżnieni zostali pucharami.  Oprócz tego wszyscy uczestnicy za wspaniałą sportową i waleczną postawę otrzymali paczki mikołajkowe.
 
Koszty organizacji turnieju częściowo zostały pokryte z dotacji Gminy Miasto Nowy Targ.
 
Najmłodszą zawodniczką turnieju została Weronika Klocek.

Wyniki turnieju
Kata dzieci
1.  Lena Chrzanowska
2. Piotr Bartel
3. Mateusz Skiba
Kata – białe pasy
1.  Zuzanna Gąsienica-Laskowy
2. Milena Pawluśkiewicz
3. Kamil Wyrostek
Kata pomarańczowe pasy do rocznika 2011
1.  Maksymilian Ligas
2. Patryk Wójciak
3. Karol Pępek
Kata kadetów i kadetek
1.  Jan Kamiński
2. Piotr Czubernat
3. Martyna Wyrostek
 Kata  Juniorów i juniorek młodszych
1. Franciszek Kamiński
2. Weronika Rudnik
3. Mikołaj Molek
Kata juniorek i juniorów
1.  Zuzanna Mroczka
2. Adam Gniadek
3. Amelia Leska
Kumite bezkontaktowe  dzieci do rocznika 2013
1.  Lena Chrzanowska
2. Anna Palej
3. Marika Zubek
Kumite bezkontaktowe dzieci do roczniki 2012-2009 i pasy pomarańczowe
1.  Karol Pępek
2. Patryk Wójciak
3. Milena Pawluśkiewicz
Kumite dzieci do 2011 lekki kontakt
1.  Jan Kamiński
2. Wojciech Królczyk
3. Bartłomiej Wójciak
 Kumite kadetów
1.  Paulina Kudła
2. Kinga Zając
3. Martyna Wyrostek
Kumite juniorów młodszych
1.  Franciszek Kamiński
2. Vitalij Televati
3. Mikołaj Molek
kumite juniorek
1.  Zuzanna Mroczka
2. Amelia Leska
3. Weronika Rudnik
Kumite juniorów i seniorów
1. Adam Gniadek
2. Patryk Hermanowski
3. Adrian Sobolak
opr/sles

Komentarze







reklama