14.01.2010 | Czytano: 1398

ZALPS: W meczu na szczycie lepszy COS

W VII kolejce ZALPS doszło do meczu na szczycie. Spotkały się rywalizujące od lat o prymat w zakopiańskiej lidze zespoły COS-u i Cienkich Bolków. Wygrała ta pierwsza drużyna i jest w znacznie korzystniejszej sytuacji przed rewanżem. Wprawdzie mecz był bardzo wyrównany, bo w dwu pierwszych setach zakończony na przewagi, ale ostatecznie COS wygrał 3-0.

W zakopiańskiej lidze niezależnie od wyniku dwu pierwszych setów gra się tri break w trzecim secie. Także spotkanie Bank Bukowina - Budorze Zakopane było wyrównane, ale 3-0 wygrali Budorze. W miniony weekend dwa spotkania rozegrał zespół z Szaflar. W pierwszym Szaflary gładko pokonały TSO Zakopane w drugim z trudem poradziły sobie z coraz lepiej grającymi Budorzami. Szaflary aktualnie zajmują 2 miejsce jednak mają o jeden mecz rozegrany więcej.