01.07.2019 | Czytano: 4008

MMA: Podhale kibicuje Kalacie

Z przyjemnością informujemy, że zawodnik NKSW Marcin Kalata będzie walczył podczas gali Rocky Warriors Cartel już w najbliższy piątek.

Impreza odbędzie się w hali Arena w Gdyni a całość będzie transmitowana na żywo przez TVP Sport. Przeciwnikiem Marcina będzie młody, silny i bardzo niebezpieczny Michał Piwowarski. Walka w formule MMA, zakontraktowana na trzy rundy po 5 minut w limicie wagowym -120kg. Transmisja w telewizji rozpoczyna się o godz. 19:30. Kalata ma czwarty w kolejności pojedynek. Podobnie jak w przypadku Brzeskiego gorący zachęcamy kibiców do oglądania naszego podopiecznego. Wiemy, że ostatni pojedynek Łukasza z Michałem Kitą oglądało mnóstwo sympatyków sportów walki z Podhala, za co bardzo dziękujemy i namawiamy do wspierania nas i tym razem. Podhale kibicuje Kalacie.

Tradycyjnie dziękujemy naszym sponsorom za wspieranie zawodników NKSW dzieki czemu mogą realizować cele sportowe: Budweld, hotel Bystra, Medical Clinic Podhale, Gorący Potok, Fitness Factory, Rent a Car Bukowski Bartosz, DomBud, Fabryka Reklamy, DW Angelika, Kryptowaluty-Wczesne Sygnały.

Materiał prasowy
 

Reklama

Komentarze

reklama