28.05.2019 | Czytano: 1678

Podhale kibicuje Brzeskiemu

Już piątek arcyciekawa walka młodego górala Łukasza Brzeskiego ( z rekordem 6-1) z Nowotarskiego Klubu Sportów Walki z weteranem MMA bardzo niebezpiecznym i doświadczonym (rekord 18-10) Michałem Kitą.

Walka odbędzie się w limicie wagowym -125kg i będzie jednym z głównych pojedynków gali Babilon Fight Night transmitowanych przez tv Polsat Sport, Polsat Fight Sport oraz co najważniejsze przez ogólnodostępny na platformie naziemnej Super Polsat oraz Polsat główny. Dlatego zachęcamy wszystkich kibiców sportowych nie tylko sportów walki do kibicowania naszemu zawodnikowi w tym bardzo trudnym pojedynku. Podhale kibicuje Brzeskiemu!!! Walka Łukasza wstępnie planowana jest na godz. 21:50.

Przy okazji bardzo dziękujemy wszystkim firmom które wsparły Brzeskiego w przygotowaniach jak: Hotel Bystra Baiłka, firma Sonarol, Veritas grup, Bukowski Van Rental, Pomoc Drogowa Krauzowicz , przedszkole Fiku Miku, siłownia Fitness Factory, Medical Clinic Podhale, Gorący Potok, Kryptowaluty-wczesne sygnały, Pit Bull West Coast, Dragon Sports. W przygotowania Łukasza włączył się sztab trenerów którym również należą się słowa uznania jak Wojciech Hoły i Sebastian Chmielarczyk -NKSW, Sebastian Kotwica-Kraków oraz Grzegorz Piechota z Fitness Factory.

Materiał prasowy
 

Komentarzereklama