02.04.2019 | Czytano: 1248

Będzie ogień

Nowotarski Klub Sportów Walki Hoły Team pragnie zaprosić wszystkich sympatyków sportów walki na ogólnokrajową imprezę - mistrzostwa Polski Low Kick juniorów i seniorów.

Rozgrywane w nowotarskiej Arenie przy ul. Wojska Polskiego. Zawody będą trwały trzy dni. W piątek odbędzie się rejestracja, ważenie i losowanie zawodników. Spodziewamy się około 300 fajterów z całego kraju. Na tą chwilę mamy już 230 zgłoszeń a zostały jeszcze dwie doby. W sobotę od 8:00 rano rozpoczną się eliminacje, które będą rozgrywane na dwóch ringach, a zawodnicy będą podzieleni na kategorie wagowe i wiekowe. Walki w tym dniu będą trwały do późnych godzin wieczornych, zapraszamy zatem serdecznie wszystkich miłośników kickboxingu, wejście na halę będzie bezpłatne.

W niedzielę od 8:00 do 15:00 c.d eliminacji oraz półfinały i część finałów. Wstęp w tym dniu do godz. 15:00 również bezpłatny! Po tej godzinie przewidziana jest przerwa do godziny 19:00 kiedy to oficjalnie rozpoczniemy Galę Finałową Mistrzostw Polski. Uroczystego otwarcia dokona burmistrz Nowy Targ - Grzegorz Watycha. Podczas gali zobaczymy 10 najbardziej emocjonujących finałów oraz zakontraktowane dwie walki zawodowe w formule K1 i jedną w formule MMA.

 

W pierwszym z nich zobaczymy młodego i bardzo perspektywicznego zawodnika NKSW- Michała Behounka, który skrzyżuje rękawice Wiktorem Szadkowskim- mistrzem Polski juniorów 2016 w boksie, mistrzem okręgu lubelskiego 2016,2017,2018,2019 mający na koncie ponad 60 walk amatorskich w boksie jak i amatorskie starty w formułach K1, oraz zawodowe walki na zasadach K1 m. in gala MCF w Puławach. Znając temperament i serce do walki Michała oraz świetne wyszkolenie Wiktora jesteśmy pewni, że będzie to pojedynek na najwyższym poziomie.

W walce nr 2 na zasadach K1 zmierzą się Filip Bienias z Klubu NKSW Hoły Team z Szymonem Salachną z klubu Beskid Dragon Bielsko Biała. Szymon nie ma dużego doświadczenia w walkach zawodowych, ale w amatorskich stoczył prawie 40 pojedynków. Był między innymi dwukrotnym wicemistrzem Polski full contact oraz dwukrotnym wicemistrzem Polski Oriental Rules. To młody i bardzo ambitny zawodnik, który ostatnimi czasy zrobił ogromne postępy, co udowodnił niedawno walcząc podczas Ligi K1 z utytułowanym zawodnikiem Patrykiem Kocajem. Świetny i bardzo wyrównany pojedynek w wadze -77kg. Czy poradzi sobie równie dobrze z Filipem? Wiemy jedno, będzie prawdziwy ogień.

Kolejna walka którą będziemy podziwiać podczas gali 7 kwietnia odbędzie się w formule MMA. Naprzeciw siebie staną Mariusz Guziak reprezentujący NKSW Hoły Team i Dariusz Gąsienica z klubu Spartakus Zakopane. Walka zakontraktowana w limicie wagowym -70kg. Młodzi góralscy wojownicy na pewno będą chcieli się jak najlepiej zaprezentować przed swoją publicznością, co gwarantuje prawdziwe grzmoty. Obaj panowie to medaliści turniejów ALMMA. Dodatkowo podczas gali przewidzieliśmy pokazy taneczne profesjonalnej grupy z Krakowa Shine, a także swój magiczny pokaz barmański Flair Show zaprezentuje medalista zawodów ogólnokrajowych Jurek Pustelnik. Atmosferę podczas całego wydarzenia podkręci znany Dj Chill Rezydent klubu Frantic Kraków, grał na takich festiwalach jak Opener czy Coke Live Festiwal. Smaku doda pokaz Laser Show i świetna oprawa oświetleniowa. Konferansjerem gali będzie Robert Nemś, znany na Podhalu strongman, mistrz świata w 6 federacjach i mistrz Europy w 4 federacjach. Multi rekordzista świata. Innymi słowy człowiek orkiestra, który nada tej imprezie niezapomniany góralski charakter. Bilety na ten wieczorny show można nabyć tuż przed wejściem lub online na www.JarmarkPodhalanski.pl. Nie macie planów na weekend? Zapraszamy do Areny na niezapomniane przeżycia.

Dziękujemy miastu Nowy Targ i Panu Burmistrzowi Grzegorzowi Watycha za wsparcie oraz naszym sponsorom Hotel Bystra , Ślimak Tynki, Steskal Piotr, Steskal Zbigniew, Rent a Car Bukowski, Czarna Owca, Fitness Factory, Skalny Dworek, Huzar Nowy Targ, Fiku Miku, Madex, Pcd Salami, Pierzga Transport, Fabryka Reklamy, Gorący Potok, Pomoc Drogowa Krauzowicz, Devil Energy, Medical Clinic Podhale,
 

Komentarzereklama