31.03.2019 | Czytano: 2253

Hit z udziałem zawodnika NKSW Hoły Team

Mamy ogromną przyjemność powiadomić, że dwaj nasi czołowi zawodnicy podpisali kontrakty na walki dla najlepszych polskich federacji.

Pierwszy z nich Adam Abood Al Hassani już 26 kwietnia zawalczy podczas gali federacji DSF z bardzo wymagającym przeciwnikiem, o którym na razie nie możemy więcej napisać. Gala transmitowana będzie przez tvp sport. Zakontraktowana w wadze -95kg , formuła K1, 3*3min.

Drugi nasz superciężki podopieczny Łukasz Brzeski podpisał kontrakt na trzy walki z federacją Babilon MMA. Pierwszy pojedynek stoczy 11 maja i w walce wieczoru spotka się z legendą polskiego MMA, weteranem tej dyscypliny, niezwykle trudnym i niebezpiecznym przeciwnikiem jakim jest Michał Kita. Kita to górna półka, dlatego mamy nadzieje, że wszystko ułoży się zgodnie z planem i Brzeski po wygraniu tego starcia wyląduje na bardzo wysokim miejscu w rankingu. A to otworzy mu kolejne furtki do wielkich pojedynków. To starcie i pozostałe, na które podpisał kontrakt Brzeski, będzie transmitowane przez kanał główny tv Polsat, dlatego przy okazji mamy mały apel do naszych przedsiębiorców. Szukamy sponsora strategicznego na te walki dla Łukasza.


 

Komentarze

reklama