30.01.2019 | Czytano: 957

Zimowy obóz Krav Maga Fighters Camp

Na terenie Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS Zakopane odbył się obóz Krav Maga Fighters Camp, zorganizowany przez Krakowskie Centrum Krav Maga Roberta Mikulskiego, Expert Krav Maga, uznanego instruktora i szkoleniowca jednostek specjalnych wojska i policji.

Uczestnicy obozu wzięli udział w różnorodnych blokach tematycznych przygotowanych przez organizatora. Pod okiem Pana Roberta szkolili techniki samoobrony w systemie krav maga, doskonalili umiejętności walki wręcz, a także byli poddani serii wyczerpujących treningów rozwijających siłę i podnoszących wytrzymałość - elementów kluczowych w sportach i systemach walki.

Ponadto uczestnicy obozu wzięli udział w kilkugodzinnym seminarium, na którym poznali nowe techniki krav maga, z zakresu obrony przed agresorem uzbrojonym w nóż i pistolet. Na koniec uczestnicy obozu zostali poddani egzaminowi sprawdzającemu ich umiejętności z systemu walki krav maga oraz sprawności fizycznej.

Krav Maga jest izraelskim systemem walki, stworzonym na potrzeby wojska, zaadaptowanym do użytku cywilnego. Charakteryzuje się intuicyjną prostotą i wysoką skutecznością, dlatego można go trenować bez względu na wiek, płeć, czy doświadczenie.

Sekcja Krav Maga Podhale jest członkiem największej światowej organizacji Krav Maga, działa w Nowym Targu od trzech lat. Prowadzą ją instruktorzy o wieloletnim doświadczeniu w sportach walki, z uprawnieniami instruktorskimi izraelskimi i międzynarodowymi.

Treningi odbywają się we wtorki i piątki (godz. 19.30) w Szkole Podstawowej nr 5 w Nowym Targu, ul Orkana 17, a także w środy (godz. 20.00) i soboty (godz. 16.30) w Sfinks Siłownia Fitness Club (Al. 1000-Lecia 44C)

Materiał prasowy
 

Komentarze







reklama