08.12.2009 | Czytano: 1647

ZALPS: Faworyci wygrywają gładko

Faworyci ligi COS i Cienkie Bolki gładko pokonali swoich rywali i prowadzą w lidze z kompletem punktów. COS wygrał z najsłabszą drużyną ligi TOPR-em w trzech krótkich setach a w trzeciej partii do zera. Nieco większy opór Cienkim Bolkom postawiła drużyna WOSzK Gronik, ale i ten mecz zakończył się wygraną lidera 3-0.

Kościelisko pokonało młodzieżowy zespół TSO oparty na siatkarzach z zakopiańskiego Gimnazjum nr 1 także 3-0. Identycznym rezultatem zakończył się mecz Sokoła z Budorzami, ale to spotkanie było wyrównane. Trzeci set Sokoły wygrały na przewagi. Najbardziej zaciętym spotkaniem był mecz Bukowiny z Szaflarmi. Minimalnie lepsi byli szklarzanie, którzy po wygraniu pierwszego seta do 18 drugą partię rozstrzygnęli na przewagi stosunkiem punktów 27-25. Trzeciego seta (W ZALPS mecz trwa trzy sety) Szaflary przegrały 17-15.

COS – TOPR 3-0 (25-9, 25-13, 15-0)
COS: Rogalski, B. Gregorski, M. Gregorski, Wiśniowski, Drabik, Pawlikowski, Spychalski, Wielgus, Talaga.
TOPR: Elantkowski, Hornowski, P. Pawlikowski, Gąsienica.

Bank Bukowina - Szaflary 1-2 (18-25, 25-27, 17-15)
Bank: Mariola Adamczyk, G. Zalotyński, Kuźma, Antoszyk, Krauzowicz, Apostoł.
Szaflary: Izabela Łabuz, Gil, Majewski, Smółka, Pajor, Maj.

Cienkie Bolki – WOSzK Gronik 3-0 (25-22, 25-16, 15-13)
Cienkie Bolki: J. Bartocha, M. Kołodziejski, Zabłocki, Haniaczyk, Palarz, Nowobilski, T. Nędza-Kubiniec.
WOSzK: Bartkowiak, C. Studencki, D. Studencki, Marta Tarchała, Tęcza, Kozłowski.

Budorze – Sokół 0-3 (21-25, 18-25, 14-16)
TG Sokół Zakopane: J. Kowalczyk, Kroma, Dziedzic, Jakub Pradiuch, Jacek Pradiuch, Kurek, Tywoniuk.
Budorze: Żbik, Sikorski, Bogacz, Romanowski, Cyban, Ustupski.

Kościelisko - TSO 3-0 (25-17, 25-21, 15-9)
Kościelisko: K. Rajkowski, Sadłoń, S. Rajkowski, Szmyt, Zawiła, Bukowski, Włoch.
TSO: S. Gąsienica, B. Gąsienica, R. Piskorski, B. Piskorski, P. Pęksa, J. Pęksa, Kowalcze, T. Kowalczyk, Kułach, Nędza.