19.11.2017 | Czytano: 2100

UKS Delfin Nowy Targ w Ogólnopolskim Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności Pływackiej (+zdjęcia)

Starty dla 10 i 11-to letnich zawodników nowotarskiego klubu działającego prze Szkole Podstawowej nr 11 były dużym wyzwaniem. Po raz pierwszy płynęli dystanse 200 i 400 m stylem dowolnym oraz 100 i 200 m stylem zmiennym.

Wszyscy startujący nowotarżanie poprawili swoje „życiówki”, co świadczy o tym, że ciężka praca na treningach nie idzie na marne.
Najlepiej spisali się Aleksander Watycha i Hanna Węgrzyn. Aleksander zajął 3 miejsce na 100m stylem zmiennym oraz 23 miejsce na 200m stylem dowolnym co w klasyfikacji końcowej dało 11 lokatę. Hanna ukończyła konkurencję 100m stylem zmiennym na 11 miejscu a 200m stylem dowolnym na 7 miejscu poprawiając swój rezultat życiowy o 14 sekund! W klasyfikacji końcowej uplasowała się na 7 pozycji.

Nowotarski klub reprezentowali również: Amelia Liszka, Amadeusz Pastwa oraz Bartłomiej Szyszka.