05.05.2016 | Czytano: 1086

Steel Dart Podhale - GRAMY I POMAGAMY!

Wszystkich serdecznie zapraszamy na charytatywny mecz w którym każdy chętny będzie mógł zagrać jako reprezentant Nowego Targu. Liczy się dobra zabawa oraz najważniejszy cel tego meczu czyli POMOC dla Andrzejka!!!

Andrzejek Łukaszczyk z Bukowiny Tatrzańskiej cierpi na dziecięce porażenie mózgowe. Jego historię można było poznać w programie “Zielone drzwi”, wyemitowanego w ramach Dzień Dobry TVN w dniu 4.06.2013r.

Zapraszamy do obejrzenia tamtego materiału
http://zielonedrzwi.tvn.pl/wideo,924,v/dla-jedrka-zrobimy-wszystko,769972.html

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SŁONECZKO
Organizacja Pożytku Publicznego (KRS: 0000186434)
na rachunek SBL ZAKRZEWO, nr konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
z dopiskiem:
na leczenie i rehabilitację Andrzeja Łukaszczyk, symbol 25/Ł

Pomóc można również w postaci przekazania zebranych nakrętek plastikowych ze wszystkich rodzajów produktów. Nakrętki przyjmowane będą w lokalu Ragnarok Pub przez całą sobotę.

Na dzień dzisiejszy wiemy od rodziców Andrzejka, że wkrótce będzie potrzebny im nowy wózek, bo Jędruś wyrasta już z aktualnego, więc głównie na ten cel będziemy chcieli przekazać gotówkę oraz uzbierane nakrętki. Oczywiście nie możemy zapomnieć, że cały czas wymaga bardzo kosztownej rehabilitacji. Liczymy na Was, że okażecie dobre serce i wspomożecie akcję darterów. Do zobaczenia przy tarczach.

Dnia 14 maja w sobotę (uwaga zmiana terminu z 15 maja) zostaną również wręczone nagrody oraz wyróżnienia dla najlepszych zawodników tej dyscypliny w mijającym sezonie. Puchar Podhala jak już wcześniej pisaliśmy trafia do Dariusza Wójcika z Nowego Sącza, a w ubiegłym tygodniu poznaliśmy Mistrza Podhala Podhalańskiej Indywidualnej Ligi Darta (PILD), którym został nowotarżanin Norbert Kadłub. Tytuł Wicemistrza również zostaje w Nowy Targu i trafia do Dawida Firka, który był o krok od dogonienia w tabeli lidera, ale w ostatnich swoich meczach stracił trzy punkty z trzecim na podium Kamilem Cieślińskim z Rabki. Kamil zdaje się ma patent na Dawida, bo przed dwoma tygodniami wyeliminował go z rozgrywek o Puchar Ligi PILD w meczu półfinałowym.

W finałowym meczu Pucharu Ligi oprócz wspomnianego Kamila zameldował się jeszcze aktualny mistrz Norbert. Kadłub udowodnił, że aktualnie w naszym regionie jest bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem. Cieśliński tylko w pierwszym secie powalczył jak równy z równym i był nawet bliski zwycięstwa. Przy stanie 2:2, pierwszy dotarł do zamykającej podwójnej, ale błędy na “dablu” w meczu z Kadłubem zawsze kończą się porażką. W pozostałych setach Norbert gładko wygrywał 3:0 i ostatczny wynik 3:0 w setach dał Norbertowi drugie z trzech najważniejszych trofeów darterskich zmagań w regionie.
Na dzień 14 maja organizatorzy przygotowali jeszcze nie lada gratkę. Tego dnia zostanie rozegrany rewanżowy mecz charytatywny pomiędzy reprezentacjami Nowego Targu oraz Nowego Sącza. W pierwszym zwycięstwo odnieśli zawodnicy z naszego regionu i sądeckie lachy zapewne będą chciały się odegrać. Ze względu na najważniejszy cel tego meczu, czyli zbiórkę pieniędzy oraz nakrętek od butelek, które wspomogą rehabilitację Andrzejka Łukaszczyka z Bukowiny Tatrzańskiej reguły meczu pozwalają każdemu stanąć do walki po stronie gospodarzy meczu, więc zachęcamy do spróbowania swoich sił. W tym wypadku nie liczą się umiejętności a okazane dobre serce.
Jeżeli tylko pojawi się większa ilość chętnych, gotowych do gry, to nie wykluczone, że dodatkowo na pozostałych tarczach zostanie rozegrany turniej z nagrodą niespodzianką, a pula z turnieju trafi oczywiście na konto Andrzejka.

Szczegółowe podsumowanie rozgrywek pojawi się tuż po finałowej gali, a już dziś zapraszamy do udziału w darterskich zmaganiach w sobotę 14.05.2016 r.
RAGNARÖK PUB
ul Królowej Jadwigi 29 NOWY TARG
startujemy od 15.00

Komentarzereklama