18.09.2009 | Czytano: 5274

Gminne zawody SP w mini piłce nożnej

Na boisku sportowym w Ludźmierzu odbyły się zawody o mistrzostwo Szkół Podstawowych gminy Nowy Targ w Mini Piłce Nożnej chłopców. W zawodach brało udział dwanaście szkół (114 uczniów) gminy Nowy Targ.

Szkoły, które zdobyły miejsca 1-6 otrzymały puchar, dyplom oraz nagrody rzeczowe – piłki, rękawice. Ponadto wybrany został najwszechstronniejszy zawodnik turnieju (Marcin Siuta z Ludźmierza), który otrzymał pamiątkową statuetkę.

Organizator składa podziękowania na ręce Wójta Gminy Nowy Targ, Zarządowi klubu sportowego „Wiatr” Ludźmierz oraz panu Andrzejowi Siuta, Michałowi Granat za nieodpłatne udostępnienie i przygotowanie boisk do turnieju. A także dziękuje wszystkim opiekunom za szybkie przeprowadzenie zawodów.

MINI PIŁKA NOŻNA – ELIMINACJE

Grupa A

1. Ludźmierz – 6pkt
2. Krauszów – 6pkt
3. Lasek – 4pkt
4. Krempachy – 1pkt

KREMPACHY - KRAUSZÓW 0:1 (0:1)
Bramki: Czaja Jakub
LASEK - LUDŹMIERZ 1:0 (0:0)
Bramki: Broźny Adam
KREMPACHY - LASEK 0:0 (0:0)
KRAUSZÓW - LUDŹMIERZ 0:1 (0:0)
Bramki: Sąder Dominik
KREMPACHY - LUDŹMIERZ 0:1 (0:0)
Bramki: Kopiński Kamil
KRAUSZÓW - LASEK 2:0 (1:0)
Bramki: Słaboń Jakub 2

 

Grupa B
1. Ostrowsko – 9pkt
2. Harklowa – 4pkt
3. Dębno – 3pkt
4. Obidowa – 1pkt

OBIDOWA - OSTROWSKO 0:1 (0:1)
Bramki: Zagata Przemysław
DĘBNO - HARKLOWA 1:1 (1:0)
Bramki: Kozioł Szczepa - Waksmundzki Maciej
OBIDOWA - DĘBNO 0:0 (0:0)
OSTROWSKO - HARKLOWA 6:1 (4:0)
Bramki: Zagata Przemysław 3, Wach Przemysław 3 - Waksmundzki Maciej
OBIDOWA - HARKLOWA 0:2 (0:1)
Bramki: Waksmundzki Maciej, Kaczmarczyk Artur
OSTROWSKO - DĘBNO 3:1 (2:1)
Bramki: Wach Przemysław 2, Zagata Przemysław - Kozioł Szczepan



Grupa C
1. Pyzówka – 9pkt
2. Knurów – 4pkt
3. Łopuszna – 4pkt
4. Klikuszowa – 0pkt

ŁOPUSZNA - KLIKUSZOWA 2:0 (0:0)
Bramki: Maciasz Jakub 2
KNURÓW - PYZÓWKA 0:3 (0:2)
Bramki: Benedyk Bartłomiej 2, Pitoń Sebastian
ŁOPUSZNA - KNURÓW 0:0 (0:0)
KLIKUSZOWA - PYZÓWKA 0:2
(0:0)
Bramki: Benedyk Bartłomiej, Worwa Paweł
ŁOPUSZNA - PYZÓWKA 0:2 (0:1)
Bramki: Benedyk Bartłomiej 2
KLIKUSZOWA - KNURÓW 0:3 (0:2)
Bramki: Chmielak Szymon 2, Brenkus Mateusz

Drużyny z pierwszych dwóch miejsc awansowały do finału, natomiast zespoły, które zajęły trzecie i czwarte miejsce w grupie zakończyły udział w turnieju.

TABELA KOŃCOWA ELIMINACJI

1. OSTROWKO - awans
2. PYZÓWKA - awans
3. LUDŹMIERZ - awans
4. KRAUSZÓW - awans
5. KNURÓW – awans
6. HARKLOWA – awans
7. ŁOPUSZNA
8. LASEK
9. DĘBNO
10. KREMPACHY
11. OBIDOWA
12. KLIKUSZOWA

 


 

MINI PIŁKA NOŻNA – FINAŁ

LUDŹMIERZ - PYZÓWKA 2:0 (2:0)
Bramki: Siuta Marcin 2
KRAUSZÓW - KNURÓW 2:0 (1:0)
Bramki: Sipiora Patryk , Słaboń Jakub
HARKLOWA - PYZÓWKA 0:0 (0:0)
KRAUSZÓW - OSTROWSKO 0:0 (0:0)
LUDŹMIERZ - KNURÓW 2:0 (2:0)
Bramki: Sąder Dominik, Suchecki Dawid
KRAUSZÓW - HARKLOWA 2:0 (1:0)
Bramki: Czaja Jakub, Słaboń Jakub
LUDŹMIERZ - OSTROWSKO 2:0 (1:0)
Bramki: Kopiński Kamil, Suchecki Dawid
KRAUSZÓW - PYZÓWKA 1:0 (1:0)
Bramki: Słaboń Jakub
LUDŹMIERZ - HARKLOWA 0:1 (0:1)
Bramki: Waksmundzki Maciej
OSTROWSKO - KNURÓW 1:1 (1:0)
Bramki: Wach Przemysław - Chmielak Szymon
KNURÓW - HARKLOWA 1:1 (0:1)
Bramki: Chmielak Szymon - Kaczmarczyk Artur
PYZÓWKA - OSTROWSKO 2:0 (1:0)
Bramki: Benedyk Bartłomiej - Pitoń Sebastian


TABELA KOŃCOWA
1. LUDŹMIERZ – 12pkt
2. KRAUSZÓW – 10pkt
3. PYZÓWKA – 7pkt
4. OSTROWSKO – 5pkt
5. HARKLOWA – 5pkt
6. KNURÓW – 2pkt
7. ŁOPUSZNA
8. LASEK
9. DĘBNO
10. KREMPACHY
11. OBIDOWA
12. KLIKUSZOWA


SP Ludźmierz:
Łukasz Cetera, Sebastian Glanc, Kamil Kopiński, Marcin Łaś, Michał Maciaś, Grzegorz Panek, Dominik Sąder, Marcin Siuta, Dawid Suchecki opiekun: Edward Pazdur

 


SP Krauszów: Jakub Czaja, Maciej Długopolski, Jacek Górz, Patryk Sipiora, Jakub Słaboń, Wojciech Stach, Jan Wesoły, Jakub Jachymiak, Karol Pelczarski, Sławomir Strzęp, Daniel Szczęch, Stanisław Wilkus, Dominik Kwak opiekun: Leszek Balicki.

 


SP Pyzówka: Paweł Nykaza, Bartłomiej Benedyk, Damian Wrzaszczak, Zbigniew Bochula, Łukasz Plewa, Łukasz Myrda, Sebastian Pitoń, Paweł Worwa, Ryszard Parzygnat, Jan Sobula, Adam Kuros opiekun: Jacek Jakubowicz.

 


SP Ostrowsko: Damian Gucwa, Przemysław Wach, Wojciech Waksmundzki, Przemysław Zagata, Tomasz Proszek, Andrzej Jurkowski, Dariusz Stopka, Patryk Wil opiekun: Teresa Gromada.

 


SP Harklowa: Witold Chmielak, Jakub Budz, Piotr Pyclik, Paweł Szczepanowicz, Maciej Waksmundzki, Artur Kaczmarczyk, Michał Chmielak, Robert Chmielak

 


SP Knurów: Mateusz Brenkus, Łukasz Brenkus, Szymon Chmielak, Piotr Chmielak, Maciej Chmielak, Andrzej Gal, Artur Pietraszek, Dawid Pietraszek opiekun: Magdalena Piskorz

Ze sportowym pozdrowieniem
Tomasz Klag

Komentarze







reklama