12.07.2015 | Czytano: 916

Trzy „pudła”

W drugim dniu Pucharu Europy juniorów w kajakarstwie slalomowym na torze w Bratysławie biało –czerwoni tylko trzy razy stawali na podium. Nikt nie stanął na najwyższym stopniu podium.

Dwa drugie miejsca przypadły Erykowi Lejmelowi w K1 open i juniorowi do lat 18 Wiktorowi Senderowi w tej samej konkurencji. W open na ósmym miejscu sklasyfikowano Pawła Reszelewskiego, a w juniorach 12 pozycję zajął Jakub Brzeziński.

Na najniższym stopniu podium stanął Kacper Sztuba w kanadyjce jedynce w kategorii U16. Na siódmej pozycji zawody ukończył Wiktor Czaja.

Bliski miejsca na podium był Marcin Janur, który w K-1 w kategorii U16 uplasował się na piątym miejscu. Miejsce niżej sklasyfikowana została w U14 Małgorzata Mędoń, a na siódmej pozycji znaleźli się – Przemysław Nowak (C-1 U18) i Aniela Wiecheć (K-1 U18).