KLASA B – GRUPA 1
Unia Naprawa – Lepietnica Klikuszowa/ Obidowa 0:2 (0:2)
Skawianin Skawa – Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre 3:1 (2:1)
Delta Pieniążkowice – Grel Trute 1:0 (1:0)
Wierchy Lasek – Korona Piekielnik 4:2 (2:1)
Dunajec Ostrowsko – Janosik Sieniawa 2:0 (0:0)
Wiatr Ludźmierz – Luboń Skomielna Biała 1:0 (0:0)
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
Dunajec Ostrowsko |
8 |
19 |
24-10 (14) |
2 |
Delta Pieniążkowice |
8 |
19 |
24-11 (13) |
3 |
Lepietnica Klikuszowa/Obidowa |
8 |
18 |
23-11 (12) |
4 |
Wiatr Ludźmierz |
8 |
17 |
18-7 (11) |
5 |
Unia Naprawa |
8 |
12 |
16-17 (-1) |
6 |
Janosik Sieniawa |
8 |
10 |
10-12 (-2) |
7 |
Skawianin Skawa |
8 |
10 |
11-14 (-3) |
8 |
Grel Trute |
8 |
9 |
18-19 (-1) |
9 |
KS Luboń Skomielna Biała |
8 |
7 |
17-24 (-7) |
10 |
Skałka Rogoźnik/Stare Bystre |
8 |
7 |
12-22 (-10) |
11 |
Wierchy Lasek |
8 |
5 |
17-24 (-7) |
12 |
Korona Piekielnik |
8 |
4 |
8-27 (-19) |
KLASA B – GRUPA 2
LKS II Szaflary – Spływ Sromowce Wyżne 4:1 (2:1)
Biali Biały Dunajec – Granit Czarna Góra 3:1 (1:0)
Gorc Ochotnica – Hetman Leśnica/ Groń 7:0 (0:0)
Spisz Krempachy – Łęgi Nowa Biała 0:3 (0:2)
Sokolica Krościenko – Murań Jurgów 4:1 (2:0)
Asy Zakopane – KS Łapsze Niżne - termin spotkania 19.11.2017r. 14:00
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
Granit Czarna Góra |
7 |
18 |
22-9 (13) |
2 |
KS Łapsze Niżne |
6 |
16 |
20-8 (12) |
3 |
LKS Szaflary II |
8 |
16 |
17-10 (7) |
4 |
Gorc Ochotnica |
8 |
15 |
25-14 (11) |
5 |
Biali Biały Dunajec |
6 |
13 |
15-7 (8) |
6 |
Spływ Sromowce Wyżne |
8 |
10 |
18-17 (1) |
7 |
ZKP Asy Zakopane |
7 |
10 |
11-13 (-2) |
8 |
Łęgi Nowa Biała |
8 |
10 |
17-22 (-5) |
9 |
Sokolica Krościenko |
7 |
7 |
15-21 (-6) |
10 |
Hetman Leśnica/Groń |
7 |
7 |
15-23 (-8) |
11 |
Spisz Krempachy |
8 |
6 |
16-23 (-7) |
12 |
Murań Jurgów |
8 |
0 |
4-28 (-24) |
KLASA C
Lepietnica II Klikuszowa/ Obidowa – Szarotka Chochołów 1:2 (0:0)
Błyskawica Kacwin – Gorce Rdzawka 3:2 (1:1)
Zawrat II Bukowina Tatrzańska – Gronik Gronków 2:2 (2:1)
Bór Dębno – Grom Morawczyna 4:0 (0:0)
Krokus Pyzówka – Watra II Białka Tatrzańska 0:3 (0:1)
Trzy Korony Sromowce Niżne – Husarz Łapsze Wyżne 1:4 (1:1)
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
Bór Dębno |
8 |
24 |
41-6 (35) |
2 |
Gorce Rdzawka |
8 |
19 |
29-12 (17) |
3 |
Grom Morawczyna |
8 |
19 |
25-14 (11) |
4 |
Błyskawica Kacwin |
8 |
15 |
29-14 (15) |
5 |
Watra II Białka Tatrzańska |
7 |
15 |
19-12 (7) |
6 |
Szarotka Chochołów |
8 |
15 |
25-20 (5) |
7 |
KS Husarz Łapsze Wyżne |
8 |
9 |
13-16 (-3) |
8 |
Lepietnica II Klikuszowa/Obidowa |
7 |
9 |
21-26 (-5) |
9 |
Krokus Pyzówka |
8 |
5 |
9-27 (-18) |
10 |
Trzy Korony Sromowce Niżne |
8 |
3 |
6-29 (-23) |
11 |
Zawrat II Bukowina Tatrzańska |
8 |
2 |
16-34 (-18) |
12 |
Gronik Gronków |
8 |
2 |
12-35 (-23) |
kk/