KLASA B GRUPA I
Orawa Jabłonka – Unia Naprawa 3:1 (1:1)
Janosik Sieniawa – Wierchy Lasek 2:5 (2:1)
Skawianin Skawa – Delta Pieniążkowice 1:0 (0:0)
Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre – Szarotka Chochołów 1:1 (0:1)
Grel Trute – Gorce Rdzawka 1:0 (1:0)
Podgórki Krauszów – Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4:0
LP DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI 1 Podgórki Krauszów 9 18 27-15 (12) 2 Gorce Rdzawka 9 18 20-9 (11) 3 Orawa Jabłonka 9 18 23-16 (7) 4 Wierchy Lasek 9 17 23-16 (7) 5 Grel Trute 9 17 17-13 (4) 6 Szarotka Chochołów 9 15 21-14 (7) 7 Skawianin Skawa 9 15 16-15 (1) 8 Janosik Sieniawa 9 14 16-14 (2) 9 Unia Naprawa 9 10 19-25 (-6) 10 Skałka Rogoźnik 9 5 9-22 (-13) 11 Delta Pieniążkowice 9 4 10-21 (-11) 12 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 9 4 11-31 (-20)
KLASA B GRUPA II
Dunajec Ostrowsko – Bór Dębno 2:5 (0:1)
Sokolica Krościenko nad Dunajcem – Biali Biały Dunajec 0:4 (0:2)
LKS II Szaflary – ZKP Asy Zakopane 0:3 (0:1)
Luboń Skomielna Biała – Gorc Ochotnica 0:0
Spisz Krempachy – Murań Jurgów 5:1
Spływ Sromowce Wyżne – Łęgi Nowa Biała 3:1 (3:0)
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
ZKP Asy Zakopane |
9 |
27 |
40-9 (31) |
2 |
Dunajec Ostrowsko |
8 |
21 |
22-7 (15) |
3 |
Biali Biały Dunajec |
9 |
21 |
22-11 (11) |
4 |
Bór Dębno |
8 |
19 |
33-10 (23) |
5 |
Gorc Ochotnica |
9 |
19 |
22-12 (10) |
6 |
Spisz Krempachy |
8 |
12 |
25-17 (8) |
7 |
Luboń Skomielna Biała |
8 |
8 |
11-15 (-4) |
8 |
LKS II Szaflary |
9 |
7 |
15-25 (-10) |
9 |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
9 |
7 |
4-23 (-19) |
10 |
Spływ Sromowce Wyżne |
9 |
6 |
16-31 (-15) |
11 |
Łęgi Nowa Biała |
9 |
6 |
14-30 (-16) |
12 |
Murań Jurgów |
9 |
0 |
5-39 (-34) |
KLASA C
Huragan II Waksmund – ZOR Frydman 3:3 (1:3)
Gronik Gronków – Grom Morawczyna 6:0 (5:0) - goście zeszli z boiska w 55 minucie spotkania
KS Chabówka – Lepietnica II Klikuszowa 5:1 (3:0)
Husarz Łapsze Wyżne – Błyskawica Kacwin 3:1
Krokus Pyzówka – Watra II Białka Tatrzańska 5:1
Korona Piekielnik – Zawrat II Bukowina Tatrzańska 3:3
LP DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI 1 KS Chabówka 9 21 34-10 (24) 2 Watra II Białka Tatrzańska 9 21 34-15 (19) 3 Gronik Gronków 9 21 31-13 (18) 4 ZOR Frydman 9 19 29-18 (11) 5 Grom Morawczyna 9 18 30-33 (-3) 6 Huragan II Waksmund 9 14 27-25 (2) 7 Krokus Pyzówka 9 12 26-21 (5) 8 Lepietnica II Klikuszowa 9 10 25-21 (4) 9 Zawrat II Bukowina Tatrzańska 9 10 19-38 (-19) 10 Korona Piekielnik 9 5 15-40 (-25) 11 Husarz Łapsze Wyżne 9 4 11-27 (-16) 12 Błyskawica Kacwin 9 3 16-36 (-20)
kk/ zdjęcia Gabi (Chabówka - Lepietnica), Szczepan24 (Skałka - Szarotka)