Dziewczęta z Jabłonki najlepsze w powiecie. (+zdjęcia)
W Jabłonce rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach udział wzięło sześć drużyn, a turniej przeprowadzono systemem mieszanym.
W Jabłonce rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach udział wzięło sześć drużyn, a turniej przeprowadzono systemem mieszanym.