07.06.2023 | Czytano: 3603

Klasa Okręgowa: Spora stawka w zaległym spotkaniu (relacja tekstowa na żywo) (+zdjęcia)

Zawrat spróbuje przeciwstawić się walczącym o awans Szaflarom. Gospodarze mogą zapewnić sobie dziś utrzymanie, dla gości zdobycz punktowa zbliży ich do miejsca w czołowej dwójce.

Gol Topora w doliczonym czasie gry, zagwarantował jego drużynie powrót na fotel lidera. O swój los w lidze wciąż musi martwić się Zawrat.

5 - Pierwsza obiecująca okazja dla Zawratu. Rzut wolny w wykonaniu Floryna mija jednak światło bramki.
8 - Doskonałe podanie z głębi pola stwarza sytuację sam na sam Otrębie. Na szczęście dla gospodarzy, snajpera zatrzymuje Bużek.
15 - GOL 1:0! Wrzutka Cudzicha z połowy boiska zmierzała do Floryna. Próbujący przerwać podanie Hreśka, kieruje pechowo futbolówkę do własnej bramki.
19 - Stanczak uderza płasko z narożnika szesnastki. Bużek zdołał sparować na korner.
21 - GOL 2:0! Niesamowita sytuacja. Drugi gol samobójczy w przeciągu kilku minut. M. Grela dośrodkowuje w pole karne Szaflar, a chcący ratowac sytuacje Rusnarczyk kieruje piłkę obok Gawrona.
22 - GOL 2:1! Natychmiastowa reakcja przyjezdnych. Centra Gogolaka, zamienia się w strzał, który ląduje po długim rogu za kołnierzem Bużka.
39 - GOL 2:2! Krótkie wybicie z pola karnego rywala przechwytuje Otręba. Bomba posłana przez napastnika z okolicy 18 metra zmierza idealnie pod poprzeczkę.
60 - Próbę Janczego z rzutu wolnego, doskonale do boku paruje Gawron.
64 - Po wrzutce Pawlikowskiego, Wojtanek kropnął z okolicy 13 metra ponad poprzeczką.
76 - Piłka po dośrodkowaniu zostaje zgrana przez Łukaszczyka w kierunku Chowańca. Ten ubiega Gawrona, jednak uderza obok słupka.
81 - Uderzenie Ptaka pewnie zgarnia Bużek.
90+1 - GOL 2:3! Trener miał nosa. Dośrodkowanie zamienione na bramkę z głowy w wykoniu Topora

Zawrat Bukowina Tatrzańska – LKS Szaflary 2:3 (2:2) II połowa
1:0 Hreśka 15 samobójcza
2:0 Rusnarczyk 21 samobójcza
2:1 Gogolak 22