01.04.2021 | Czytano: 555

Kto wygra EURO 2021 i która będzie Polska? Zobacz typy bukmacherów (art. sponsorowany)

EURO 2021 nazywane także EURO 2020 zbliża się ku początkowi! Eksperci już zaczynają analizować, kto może okazać się wygranym i jak rozkładają się siły poszczególnych reprezentacji. Bukmacherzy już mają swoje typy i wystawili kursy, które pokazują nam faworytów na wielu płaszczyznach. Kto teoretycznie ma większe szanse?

Gdzie szukać typy bukmacherskie na EURO 2021?

W sporcie popularnie określa się szanse faworytów odwołując się właśnie do notowań bukmacherów. Dlaczego? To eksperci w swojej dziedzinie, którzy znają się na szacowaniu szans w sporcie jak nikt inny. Jednak oczywiście nikt nie jest nieomylny i po drugiej stronie starają się to wykorzystać gracze obstawiający typy, tak też będzie na EURO 2021.

Zakłady bukmacherskie wystawiają ofertę i kursy, ale są także portale gdzie znajdzie się analizy spotkań czy całego turnieju, które prowadzą nawet do gotowych kuponów z przemyśleniami co się może wydarzyć. Jeżeli chcesz być na bieżąco to zobacz typy bukmacherskie na EURO 2021 z portalu Obstawiamy. Ta marka jest bardzo dobrze znana w świecie graczy właśnie analizując zdarzenia sportowe i nie inaczej będzie podczas każdego dnia europejskiego czempionatu w piłce nożnej.

Faworyci do zwycięstwa EURO 2021 według bukmacherów

Rzućmy okiem jak eksperci wystawiający kursy widzą i typują EURO 2021 na kilka tygodni przed wielką imprezą. Tym razem nie ma znacznego faworyta. Trudno jest bukmacherom jednoznacznie wskazać, kto ma największe szanse.

Niemniej, na ten moment największe szanse na piłkarskie mistrzostwo Europy analitycy jednego z bukmacherów, eWinner, dają Anglii. Tuż za Wyspiarzami identycznie notowani są Belgowie i Francuzi. Czy tak będzie wyglądało końcowe podium EURO 2021? Będziemy mądrzejsi, gdy będzie bliżej turnieju. Na pewno do tego czasu kursy się jeszcze zmienią i m.in. na portalu Obstawiamy znajdziesz analizy oraz typy bukmacherskie na całe mistrzostwa oraz każdy dzień meczowy.
 

To co najbardziej interesuje nas, Polaków, to oczywiście miejsce na którym skończy nasza reprezentacja. W tym wypadku zakłady sportowe oceniają szanse piłkarzy znad Wisły jako jedenastą siłę na EURO 2021 razem z Ukrainą, Szwajcarią oraz Rosją. Teoretycznie szanse na podium są niskie… nie wspominają o złocie. Jednak nie takie historie już widział sport i mocno będziemy kibicować, aby wbrew przewidywaniom to ekipa Paulo Sousy zaskoczyła.

Kto królem strzelców?

W zakładach bukmacherskich naturalnie oferta na EURO 2021 jest większa niż tylko końcowy zwycięzca. Pozostając w przewidywaniach związanych z całym turniejem można wskazywać między innymi rezultaty w danych grupach, ale także… króla strzelców! Ta pozycja zawsze rozgrzewa wielu fanów.

Tak więc jakie są typy bukmacherskie właśnie na to, który piłkarz zdobędzie najwięcej goli podczas czempionatu? Głównym faworytem jest Harry Kane. To zawodnik wielkiej klasy, ale niewątpliwie na ten fakt wpływ ma również to, że Anglia jest przewidywana jako czołowa ekipa. Oznacza to, że naturalnie Harry Kane może rozegrać pełną pulę meczów. Nasz Robert Lewandowski wskazywany jest jako dwunasty w kolejce do tego tytułu. Wynika to z kolei z tego, że Polska nie jest widziana nawet w ćwierćfinale. Naturalnie trzy mecze mniej utrudniłyby to zadanie napastnikowi Bayernu. Jednak jak będzie naprawdę? O tym już w czerwcu oraz lipcu.

Obstawianie w zakładach bukmacherskich w Polsce możliwe jest wyłącznie u licencjonowanych podmiotów. Listę takich bukmacherów razem z rankingiem znajdziesz na stronie Obstawiamy.info. Udział w grach dozwolony jest wyłącznie dla pełnoletnich. Typowanie może doprowadzić do uzależnienia. W wypadku problemów należy przestać grać i zgłosić się po pomoc. Takie zachowania jak chęć odegrania się lub pożyczanie na obstawianie świadczą, że powinno się zakończyć udział w grach hazardowych.

Autor: Redakcja Obstawiamy – portal z typami, recenzjami oraz poradami dotyczącymi zakładów bukmacherskich

Komentarzereklama