11.10.2020 | Czytano: 2348

Klasa B: Zwycięzcy rundy (+zdjęcia)

Przedostania kolejka jesiennych zmagań grupy I, a w zasadzie pierwszy jej mecz przypieczętował prym Unii. Gracze z Naprawy odnieśli ósme ligowe zwycięstwo, które zapewnia im miejsce w fotelu lidera na koniec tej rundy.

GRUPA I
Unia Naprawa – Delta Pieniążkowice 6:3
Lepietnica Klikuszowa – KS Luboń Skomielna Biała 3:3
Szarotka Rokiciny Podhalańskie – Szarotka Chochołów 2:1
Grel Trute – Janosik Sieniawa 4:8
Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre – Krokus Pyzówka 11:2

GRUPA II
Spisz Krempachy – Gronik Gronków 2:1

kk, zdjęcia Gabriela Stachura

Komentarze







Tabela - Klasa A

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Orkan Raba Wyżna 14 32
2. Lubań Tylmanowa 14 28
3. Zawrat Bukowina Tatrzańska 14 27
4. KS Zakopane 13 27
5. GKS Łapsze Niżne 14 25
6. Skalni Zaskale 13 25
7. Przełęcz Łopuszna 14 21
8. Bór Dębno 14 20
9. Orawa Jabłonka 14 18
10. Biali Biały Dunajec 14 17
11. KS Lokomotiv Chabówka 14 16
12. Dunajec Ostrowsko 14 15
13. Wierchy Lasek 14 15
14. Gorce Rdzawka 14 14
15. Skawianin Skawa 14 10
16. ZKP Asy Zakopane 14 7
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 24.10
    14:00
    Lubań Tylmanowa - Orkan Raba Wyżna Klasa A
  • 15:00
    Orawa Jabłonka - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 15:00
    KS Zakopane - Przełęcz Łopuszna Klasa A
  • 15:00
    Wierchy Lasek - Skalni Zaskale Klasa A
  • 15:00
    Gorce Rdzawka - Skawianin Skawa Klasa A
  • 15:00
    Dunajec Ostrowsko - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa A
  • 15:00
    Krokus Przyszowa - Babia Góra Lipnica Wielka Liga okręgowa
  • 15:00
    Laskovia Laskova - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 15:00
    Wiatr Ludźmierz - Jarmuta Szczawnica Liga okręgowa
    24.10
  • 12:00
    GKS Łapsze Niżne - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
  • 14:00
    Bór Dębno - ZKP Asy Zakopane Klasa A
  • 14:00
    Czarni Czarny Dunajec - Wierchy Pasierbiec Liga okręgowa
  • 14:00
    Granit Czarna Góra - AKS Ujanowice Liga okręgowa
  • 14:00
    Jordan Jordanów - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 14:00
    Huragan Waksmund - Zalesianka Zalesie Liga okręgowa
    25.10
  • 15:00
    Skalni Zaskale - KS Zakopane Klasa A
    28.10
zobacz więcej
reklama