10.10.2020 | Czytano: 385

Ostatni akord turnieju Deichmann Minimistrzostwa w Jabłonce (+zdjęcia)

Już jutro, zgodnie z harmonogramem odbędzie nie w Jabłonce kolejna odsłona lokalnych finałów turnieju Deichmann Minimistrzostwa. Do rywalizacji staną dzieciaki z kategorii U13.

Z rozegranych dotychczas meczy w każdej kategorii wyłaniają się faworyci do końcowego zwycięstwa.
W kategorii U13 zapowiada się najbardziej zacięta walka. Do końcowego triumfu aspiruje aż 5 zespołów a nie zapominajmy że ostatni dzień rozgrywek to faza play off i jeden słaby mecz może pokrzyżować plany największym faworytom. 
 
Niestety, ze względu na zagrożenie epidemiologoczne zdecydowano się odwołać ogólnopolski Finał Finałów planowaną pierwotnie na 17-18 października.
 

 
Wszystkie aktualne wyniki, tabele oraz harmonogramy na następną kolejkę dostępne są na stronie www.kochamsport.pl w zakładce Jabłonka a w galerii poniżej fotorelacja z ubiegłotygodniowych rozgrywek.

oprac wo., zdjęcia Łukasz Sowiński

Komentarze







Tabela - Klasa B - Gr. 2

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II 8 20
2. Spisz Krempachy 8 19
3. Gronik Gronków 8 18
4. Gorc Ochotnica 8 17
5. Zor Frydman 8 10
6. Podgórki Krauszów 8 9
7. Spływ Sromowce Wyżne 8 6
8. KS Husarz Łapsze Wyżne 8 3
9. Łęgi Nowa Biała 8 3
10. Watra Białka Tatrzańska II 1 3
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 21.10
    15:00
    Jutrzenka Giebułtów - Korona II Kielce III Liga
    21.10
  • 14:00
    Lubań Tylmanowa - Orkan Raba Wyżna Klasa A
  • 15:00
    Orawa Jabłonka - Biali Biały Dunajec Klasa A
  • 15:00
    KS Zakopane - Przełęcz Łopuszna Klasa A
  • 15:00
    Wierchy Lasek - Skalni Zaskale Klasa A
  • 15:00
    Gorce Rdzawka - Skawianin Skawa Klasa A
  • 15:00
    Dunajec Ostrowsko - Zawrat Bukowina Tatrzańska Klasa A
  • 15:00
    Krokus Przyszowa - Babia Góra Lipnica Wielka Liga okręgowa
  • 15:00
    Laskovia Laskova - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 15:00
    Wiatr Ludźmierz - Jarmuta Szczawnica Liga okręgowa
    24.10
  • 12:00
    GKS Łapsze Niżne - KS Lokomotiv Chabówka Klasa A
  • 14:00
    Bór Dębno - ZKP Asy Zakopane Klasa A
  • 14:00
    Czarni Czarny Dunajec - Wierchy Pasierbiec Liga okręgowa
  • 14:00
    Granit Czarna Góra - AKS Ujanowice Liga okręgowa
  • 14:00
    Jordan Jordanów - LKS Szaflary Liga okręgowa
  • 14:00
    Huragan Waksmund - Zalesianka Zalesie Liga okręgowa
    25.10
zobacz więcej
reklama