04.05.2020 | Czytano: 957

Jedna kadra narodowa

Brak kadry B oraz roszada w sztabie szkoleniowym skoczków - to największe zmiany w ogłoszonych przez Polski Związek Narciarski kadrach na sezon 2020/21. Trenerzy główni reprezentacji mężczyzn i kobiet, czyli Michal Doleżal i Łukasz Kruczek pozostali na swoich stanowiskach



Kadra Mężczyzn
Kamil Stoch – KS Eve-nement Zakopane
Dawid Kubacki – TS Wisła Zakopane 
Piotr Żyła – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Jakub Wolny – LKS Klimczok Bystra 
Maciej Kot – AZS Zakopane 
Stefan Hula – KS Eve-nement Zakopane
Klemens Murańka - TS Wisła Zakopane
Paweł Wąsek - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Tomasz Pilch - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Aleksander Zniszczoł - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Andrzej Stękała - AZS Zakopane
Kacper Juroszek - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe

Sztab szkoleniowy
Michał Doležal – trener główny
Grzegorz Sobczyk – asystent trenera głównego
Maciej Maciusiak – asystent trenera głównego
Daniel Kwiatkowski - asystent trenera głównego
Andrzej Zapotoczny – trener techniczny
Radek Žídek – trener techniczny 
Łukasz Gębala – fizjoterapeuta 
Kacper Skrobot – serwisant 
Maciej Kreczmer – serwisant 
Kamil Skrobot - serwisant
Osoby współpracujące
dr Harald Pernitsch – konsultant naukowy
Jakub Kozel – fizjoterapeuta 
Adam Małysz – Dyrektor Koordynator ds. skoków i KN, konsultant Zarządu PZN
Paweł Witczak – analityk IT i logistyk 
Anna Karczewska – osoba do kontaktu z mediami
 
Kadra młodzieżowa Mężczyzn
Adam Niżnik – TS Wisła Zakopane
Mateusz Gruszka – AZS Zakopane
Szymon Jojko – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Arkadiusz Jojko - Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe
Jan Habdas - LKS Klimczok Bystra
Stanisław Ciszek - AZS Zakopane
Rezerwowi
Kacper Stosel - AZS Zakopane
Szymon Zapotoczny - KS Eve-nement Zakopane
Stanisław Majerczyk - TS Wisła Zakopane
Karol Niemczyk - LKS Klimczok Bystra
Jakub Harat - LKS Klimczok Bystra
Wiktor Fickowski - SSR LZS Sokół Szczyrk
Jarosław Krzak - PKS Olimpijczyk Gilowice
Sztab szkoleniowy
Zbigniew Klimowski - trener koordynator
Grzegorz Miętus – asystent trenera koordynatora
Krzysztof Biegun - asystent trenera koordynatora
Jerzy Kochaj – fizjoterapeuta
 Osoby współpracujące
Piotr Fijas - trener współpracujący
Andrzej Gąsienica - trener współpracujący

Kadra Młodzieżowa Kobiet
Kinga Rajda – SSR LZS Sokół Szczyrk
Anna Twardosz – PKS Olimpijczyk Gilowice 
Kamila Karpiel – AZS Zakopane 
Nicole Konderla – Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe 
Joanna Szwab – AZS Zakopane 
Wiktoria Przybyła – SSR LZS Sokół Szczyrk
Zawodniczki rezerwowe
Marcelina Bełtowska – AZS Zakopane
Wiktoria Polanowska – AZS Zakopane
Sara Tajner – SSR LZS Sokół Szczyrk
Natalia Słowik – AZS Zakopane
Sztab szkoleniowy
Łukasz Kruczek – trener główny
Marcin Bachleda – asystent trenera głównego
Wojciech Tajner – trener współpracujący 
Paulina Węgrzyn-Gębuś – fizjoterapeuta
 
sles
 

Komentarze

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Przełęcz Łopuszna 11 30
2. Bór Dębno 11 30
3. Gorc Ochotnica 11 25
4. Gronik Gronków 10 17
5. Łęgi Nowa Biała 11 16
6. KS Luboń Skomielna Biała 11 15
7. Spisz Krempachy 10 13
8. Watra II Białka Tatrzańska 11 12
9. ZOR Frydman 10 7
10. Spływ Sromowce Wyżne 11 6
11. KS Husarz Łapsze Wyżne 11 3
zobacz wszystkie tabele
reklama