15.09.2019 | Czytano: 3163

Klasa B: Samodzielny lider (+ tabele)

Starcie pomiędzy Grelem, a Skawianinem wyłoniło nowego lidera. Gospodarze zostają tym samym jedyną niepokonaną drużyną w grupie I. Z kolei w grupie drugiej nie ma już zespołu, który nie doznałby goryczy porażki. Zwycięską serię Przełęczy zakończył Bór Dębno, wskakując po tym pojedynku na pierwszą lokatę.

GRUPA I
Wierchy Lasek – Szarotka Chochołów 3:0
Grel Trute – Skawianin Skawa 3:1
Janosik Sieniawa – Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre 1:2
Unia Naprawa – Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2:3
KS Chabówka – Delta Pieniążkowice 4:1
Krokus Pyzówka – Lepietnica Klikuszowa 2:6

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

Grel Trute

4

12

13-4 (9)

2

Skawianin Skawa

4

9

18-6 (12)

3

Wierchy Lasek

4

9

11-6 (5)

4

KS Chabówka

4

9

18-7 (11)

5

Szarotka Rokiciny Podhalańskie

4

6

11-10 (1)

6

Lepietnica Klikuszowa

3

6

7-7 (0)

7

Delta Pieniążkowice

4

4

6-8 (-2)

8

Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre

3

3

9-10 (-1)

9

Janosik Sieniawa

3

3

3-11 (-8)

10

Szarotka Chochołów

4

1

4-12 (-8)

11

Krokus Pyzówka

3

1

3-17 (-14)

12

Unia Naprawa

4

1

5-10 (-5)

GRUPA II
Gorc Ochotnica – Łęgi Nowa Biała 4:0
Watra II Białka Tatrzańska – Spływ Sromowce Wyżne 4:1
Przełęcz Łopuszna – Bór Dębno 0:2
Gronik Gronków – KS Luboń Skomielna Biała 2:1
ZOR Frydman – Spisz Krempachy 1:4

LP

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1

Bór Dębno

4

9

11-3 (8)

2

Przełęcz Łopuszna

4

9

14-5 (9)

3

Gorc Ochotnica

4

9

10-4 (6)

4

Gronik Gronków

4

7

10-9 (1)

5

Watra II Białka Tatrzańska

3

6

6-5 (1)

6

Łęgi Nowa Biała

4

6

7-9 (-2)

7

Spisz Krempachy

4

4

11-12 (-1)

8

Spływ Sromowce Wyżne

4

3

9-10 (-1)

9

KS Luboń Skomielna Biała

3

3

9-6 (3)

10

ZOR Frydman

3

3

4-12 (-8)

11

KS Husarz Łapsze Wyżne

3

0

3-19 (-16)

kk/

Komentarze

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Wierchy Lasek 12 29
2. Skawianin Skawa 12 28
3. KS Chabówka 12 28
4. Grel Trute 12 24
5. Szarotka Rokiciny Podhalańskie 12 24
6. Unia Naprawa 12 19
7. Delta Pieniążkowice 12 17
8. Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre 11 13
9. Lepietnica Klikuszowa 11 9
10. Janosik Sieniawa 12 9
11. Szarotka Chochołów 12 7
12. Krokus Pyzówka 12 1
zobacz wszystkie tabele
reklama