09.08.2019 | Czytano: 1182

O Puchar Prezesa KS Chabówka (+zdjęcia)

Na stadionie w Chabówce odbył się miniturniej w kategorii młodzik, w którym wzięło udział pięć zespołów z okolicznych miejscowości.

Zawody były rozgrywane systemem każdy z każdym, więc jedna porażka nie przekreślała szans żadnej z drużyn i dzięki temu emocje trwały do samego końca.

Ostatecznie triumfował Luboń Skomielna Biała, który wygrał komplet spotkań.

Końcowa klasyfikacja prezentuje się następująco:
1. Luboń Skomielna Biała
2. Didi Gol Rabka-Zdrój
3. Master Kids Skawa
4. KS Chabówka
5. KS Gorce Rdzawka

Najlepszym bramkarzem został uznany Miłosz Frost (Luboń Skomielna Biała); zawodnikiem - Bartosz Gacek (Luboń Skomielna Biała), a najskuteczniejszym strzelcem okazał się Szymon Worwa (Didi Gol Rabka-Zdrój).

Turniej nie odbyłby się bez sponsorów i patronów. Dlatego serdecznie chcielibyśmy podziękować Centrum Handlowemu Małgosia Kazimierz i Piotr Stolarczyk, PCD Salami oraz Urzędowi Miasta za bezcenne wsparcie materialne i merytoryczne w przygotowaniach.
Brawa należą się także seniorom KSC, którzy już od samego poranka pracowali, aby turniej przebiegł zgodnie z planem, zarządowi OSP Chabówka za udzieloną pomoc, zarządowi KSC, Aleksandrze Żarnowskiej za całodniową fotorelację, z którą możecie się zapoznać poniżej oraz Pawłowi Czupcie.

Cieszymy się, że turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem i wspólnie z nami spędziliście tą prawie w pełni słoneczny dzień.

Materiał prasowy
 

Komentarze







Tabela - III Liga

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. Wisła Puławy 17 44
2. Sokół Sieniawa 15 31
3. Wólczanka Wólka Pełkińska 16 29
4. Wisła Sandomierz 14 29
5. Avia Świdnik 16 28
6. Stal Stalowa Wola 15 26
7. Siarka Tarnobrzeg 16 25
8. ŁKS Łagów 15 25
9. Podhale Nowy Targ 15 24
10. Wisłoka Dębica 16 22
11. Lewart Lubartów 16 21
12. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 20
13. Chełmianka Chełm 14 18
14. Cracovia II 16 15
15. Stal Kraśnik 16 15
16. Orlęta Radzyń Podlaski 16 15
17. Podlasie Biała Podlaska 13 14
18. Korona II Kielce 14 13
19. KS Wiązownica 15 12
20. Jutrzenka Giebułtów 15 12
21. Hetman Zamość 15 7
zobacz wszystkie tabele

Terminarz

  • 16.05
    11:00
    KS Husarz Łapsze Wyżne - Gorc Ochotnica Klasa B - Gr. 2
  • 12:00
    Janosik Sieniawa - Delta Pieniążkowice Klasa B - Gr. 1
  • 12:00
    KS Luboń Skomielna Biała - Unia Naprawa Klasa B - Gr. 1
  • 12:00
    Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Grel Trute Klasa B - Gr. 1
  • 12:00
    Lepietnica Klikuszowa/Obidowa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie Klasa B - Gr. 1
  • 12:00
    Łęgi Nowa Biała - Zor Frydman Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    Lubań Maniowy - Zapora Kluszkowce II - Gronik Gronków Klasa B - Gr. 2
  • 15:00
    Spisz Krempachy - Spływ Sromowce Wyżne Klasa B - Gr. 2
    16.05
zobacz więcej
reklama