11.03.2018 | Czytano: 12719

Parfionow zastąpi odsuniętego Belavskisa

AKTUALIZACJA (wypowiedź prezes Agaty Michalskiej) - Andriej Parfionow poprowadzi dzisiaj zespół w Tychach – mówi prezes Podhala, Agata Michalska. – Jestem w trakcie rozmów i oddzwonię do pana – dodała, gdy pytałem o szczegóły.

Już podczas wczorajszego meczu, gdy Podhale wzięło czas, było widać, że zespołem kieruje Andriej Parfionow. Tajemnicą poliszynela jest, że Łotysz zawodził na całej linii, a głównie wizerunkowej.

Pani prezes zgodnie z obietnicą oddzwoniła i oto co nam przekazała: - Został odsunięty od możliwości prowadzenia zespołu. Dzisiaj zastąpi go Andriej Parfionow. Dalsze decyzje będziemy podejmować jutro, jeśli chodzi o dalsze prowadzenie zespołu. Dzisiaj zaistniała ekstremalna sytuacja. Jest opcja, że Parfionow może zostać do końca sezonu. Spełnia wszystkie wymagania, nie ma ryzyka, że z przyczyn technicznych moglibyśmy mieć kłopoty – mówi Agata Michalska.

Odsunięcie Łotysza, to zapewne pokłosie ostatnich jego "występów"?
- Nie potwierdzę, nie zaprzeczę, bo nie byłam na miejscu, nie stałam w boksie. Nie jestem w stanie tego zdefiniować, aczkolwiek jedyne co dzisiaj można było zrobić najmądrzejszego, tak mi się wydanie, to odsunięcie go od zespołu. Nie chcę żadnych dóbr osobistych nadszarpnąć i spowodować jeszcze większy kryzys, tym bardziej, że nie jest to doby czas. Na szczere rozmowy przyjdzie czas po sezonie. Teraz musimy pozwolić drużynie dokończyć sezon – zakończyła prezes Agata Michalska.

Stefan Leśniowski
 

Komentarze

PHL

Lp Drużyna Mecze Punkty
1. GKS Tychy 47 101
2. Re-Plast Unia Oświęcim 47 93
3. KH Podhale Nowy Targ 47 87
4. JKH GKS Jastrzębie 47 86
5. GKS Katowice 47 85
6. Comarch Cracovia 47 85
7. Lotos PKH Gdańsk 47 77
8. KH Energa Toruń 47 63
9. Zagłębie Sosnowiec 47 52
10. Kadra PZHL U23 20 3
11. Naprzód Janów Katowice 47 3
zobacz wszystkie tabele
reklama