Skład Podhala się powiększa z dnia na dzień. Dzisiaj podpis pod kontraktem złożył kolejny gracz.

Na hali sportowej w Szaflarach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców organizowane przez Powiatowe Centrum Kultury.

Na hali portowej w Łapszach Niżnich odbyły się Igrzyska Dzieci Ośrodka Sportowego Pieniny w mini piłce ręcznej chłopców, organizowane przez Powiatowe Centrum Kultury.

Piłka nożna

Ruszyła 5. edycja Zakopiańskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej (+zdjęcia)

16.04.2024

W tej edycji rywalizacja toczy się w stawce 8 drużyn, które rozegrają dwie rundy: przed i po wakacjach. Miejsce zmagań jest boisko ze sztuczną nawierzchnią COS Plato.

Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców (+duża galeria)

16.04.2024

Na sali sportowej przy SP 4 w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci (klasy 4-6) oraz Młodzieży Szkolnej (klasy 7-8) w Unihokeju Chłopców. Do turnieju zgłosiło się sześć szkół SP1, SP2, SP4, SP5, SP6 i SP11. Grano systemem „każdy z każdym”.

Nowotarżanie wysoko (+zdjęcia)

15.04.2024

Na hali portowej Gorce w Nowym Targu odbył się finał wojewódzki Licealiady w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, organizowany przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie.

Unihokej

Nel Zgierska kontynuuje rodzinne tradycje

15.04.2024

16 – letnia Nel Zgierska, zawodniczka klubu MMKS Podhale Nowy Targ, dostała powołanie do kadry narodowej U-19 w unihokeja.

Zobacz więcej

Krótko i na temat
07.04.2024, 19:35
Piłka ręczna

Polki rozbiły 28:17 Kosowianki w ostatnim meczu eliminacji mistrzostw Europy w Austrii, Szwajcarii i na Węgrzech. Zwycięstwo oznacza, że Biało-Czerwone pojadą na imprezę, która odbędzie się na przełomie listopada i grudnia 2024 r.

07.04.2024, 19:04
Tenis ziemny

Hubert Hurkacz wygrał z Pedro Martinezem 2:0 (6:3, 6:4) w finale turnieju ATP w Estoril. To pierwszy triumf Polaka "na mączce" w karierze.

06.04.2024, 17:13

Polscy żużlowcy zdobyli w Grudziądzu złoty medal drużynowych mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni, którzy obronili tytuł, uzyskali 51 pkt i wyprzedzili Danię - 35 i Szwecję - 20. Czwarte miejsce zajęli Czesi - 13. To trzeci triumf reprezentacji Polski w tych zawodach w ich trzyletniej historii.

24.03.2024, 20:50

Wielki dzień dla polskiej gimnastyki artystycznej. Najpierw medal Pucharu Świata wywalczyła 15-letnia Liliana Lewińska, a teraz ogromny sukces odniósł polski zespół. Biało-czerwone zdobyły złoty medal imprezy.

02.03.2024, 20:25

Reprezentantki Polski: Aneta Stankiewicz, Julia Piotrowska i Izabella Dudek zostały wicemistrzyniami Europy w karabinie 10 m w konkurencji trójek. W finale zawodów rozgrywanych w węgierskim Gyor lepsze okazały się Niemki.

25.02.2024, 18:26
Narty

Jan Guńka zdobył brązowy medal mistrzostw świata juniorów w biathlonie w estońskiej miejscowości Otepaeae. Do zwycięzcy biegu na dochodzenie Niemca Leonharda Pfunda stracił 15,3 s, a do drugiego na mecie Francuza Valentina Lejeune'a - 2,5 s.

23.02.2024, 18:36
Łyżwy szybkie

Natalia Jabrzyk zwyciężyła w piątkowej rywalizacji na dystansie 1500 metrów podczas Akademickich Mistrzostw Świata w łyżwiarstwie szybkim w norweskim Hamar. Czwarta była Olga Piotrowska, a Marek Kania, najlepszy z Polaków, zajął piąte miejsce na tym dystansie.

18.02.2024, 18:37
Sporty siłowe

Weronika Zielińska-Stubińska uzyskała w dwuboju 235 kg i zdobyła złoty medal mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów w kat. 81 kg.

18.02.2024, 17:45

Michał Niewiński zdobył z czasem 41.158 s brązowy medal w niedzielnych zmaganiach na 500 metrów podczas Pucharu Świata w short tracku w Gdańsku!

17.02.2024, 21:59
Pływanie

Jakub Majerski zdobył brązowy medal na 100 m stylem motylkowym w mistrzostwach świata w pływaniu, które odbywają się w katarskiej Dausze.