Pozostałe

Zwyrtany na Mistrzostwach Polski (+zdjęcia)

26.03.2024

W miniony weekend w Cieszynie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2024 i Mistrzostwa Polski Młodzików 2024 w łyżwiarstwie figurowym.

Hokej

Podhale mistrzem!

26.03.2024

Nowy Targ bardzo tęskni za mistrzostwem Polski w hokeju. W poprzednich latach seniorów wyręczali oldboje. W tym roku...

Sporty walki

Wings Cup (+zdjęcia)

25.03.2024

W Mielcu odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Wings Cup. Nazwa turnieju nawiązuje do lotniczych tradycji tego miasta.

Piłka nożna

III liga. Jubileuszowy gol nie wystarczył (+ wideo i tabela)

25.03.2024

Podhale nie poszło za ciosem i nie wygrało drugi raz z rzędu. Więcej sympatycy tej drużyny musieli kolejny raz przełknąć gorzką pigułkę.

Dzieci z Szaflar zdobywają medale w Nowym Sączu (+zdjęcia)

25.03.2024

W sobotę w Nowym Sączu odbyły się niezwykle emocjonujące zawody Dexters Cup, zorganizowane przez Małopolski Związek Jiujitsu. Nie zabrakło tam reprezentacji Podhale Grappling Academy, którzy powrócili z imprezy z pokaźnym dorobkiem medali, czyniąc nasz region dumnym.

Piłka nożna

IV liga: Zadanie wykonane (+ zdjęcia)

24.03.2024

Maniowianie na własnym terenie podejmowali ostatni zespół w ligowej tabeli. Mecz z Niwą bezapelacyjnie należał do tych, który należy wygrać.

Narty

Lot Zniszczoła na podium

24.03.2024

To było fenomenalne zwieńczenie sezonu 2023/24 Pucharu Świata w. W ostatnim akordzie w Planicy najlepszy okazał się Daniel Huber, który zdeklasował rywali. Na trzecim stopniu stanął Aleksander Zniszczoł.

Piłka nożna

Za nami 32. halowy sezon w Nowotarskiej Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej

23.03.2024

Po czterech latach dominacji Paki Jana tytuł Halowego Mistrza Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej trafił do piłkarzy Gazdy.

Zobacz więcej

Krótko i na temat
24.03.2024, 20:50

Wielki dzień dla polskiej gimnastyki artystycznej. Najpierw medal Pucharu Świata wywalczyła 15-letnia Liliana Lewińska, a teraz ogromny sukces odniósł polski zespół. Biało-czerwone zdobyły złoty medal imprezy.

02.03.2024, 20:25

Reprezentantki Polski: Aneta Stankiewicz, Julia Piotrowska i Izabella Dudek zostały wicemistrzyniami Europy w karabinie 10 m w konkurencji trójek. W finale zawodów rozgrywanych w węgierskim Gyor lepsze okazały się Niemki.

25.02.2024, 18:26
Narty

Jan Guńka zdobył brązowy medal mistrzostw świata juniorów w biathlonie w estońskiej miejscowości Otepaeae. Do zwycięzcy biegu na dochodzenie Niemca Leonharda Pfunda stracił 15,3 s, a do drugiego na mecie Francuza Valentina Lejeune'a - 2,5 s.

23.02.2024, 18:36
Łyżwy szybkie

Natalia Jabrzyk zwyciężyła w piątkowej rywalizacji na dystansie 1500 metrów podczas Akademickich Mistrzostw Świata w łyżwiarstwie szybkim w norweskim Hamar. Czwarta była Olga Piotrowska, a Marek Kania, najlepszy z Polaków, zajął piąte miejsce na tym dystansie.

18.02.2024, 18:37
Sporty siłowe

Weronika Zielińska-Stubińska uzyskała w dwuboju 235 kg i zdobyła złoty medal mistrzostw Europy w podnoszeniu ciężarów w kat. 81 kg.

18.02.2024, 17:45

Michał Niewiński zdobył z czasem 41.158 s brązowy medal w niedzielnych zmaganiach na 500 metrów podczas Pucharu Świata w short tracku w Gdańsku!

17.02.2024, 21:59
Pływanie

Jakub Majerski zdobył brązowy medal na 100 m stylem motylkowym w mistrzostwach świata w pływaniu, które odbywają się w katarskiej Dausze.

17.02.2024, 21:58

Łukasz Kuczyński zajął trzecie miejsce w Pucharze Świata w short tracku w Gdańsku. Polak skutecznie finiszował w rywalizacji na 500 metrów.

16.02.2024, 22:56

Damian Żurek zdobył brązowy medal na 500 metrów na mistrzostwach świata w łyżwiarstwie szybkim w Calgary

16.02.2024, 14:12

Reprezentacja Polski (Andżelika Wójcik, Iga Wojtasik, Karolina Bosiek) zajęła trzecie miejsce w sprincie drużynowym kobiet na mistrzostwach świata w łyżwiarstwie szybkim w Calgary.