Lp |
Drużyna |
Mecze |
Punkty |
W |
R |
P |
BR |
1. |
LKS Szaflary |
25 |
53 |
17 |
2 |
6 |
70 - 39 (31) |
2. |
Orkan Raba Wyżna |
25 |
52 |
16 |
4 |
5 |
90 - 48 (42) |
3. |
Wiatr Ludźmierz |
25 |
50 |
16 |
2 |
7 |
64 - 39 (25) |
4. |
Huragan Waksmund |
25 |
44 |
12 |
8 |
5 |
69 - 42 (27) |
5. |
Krokus Przyszowa |
25 |
38 |
11 |
5 |
9 |
42 - 45 (-3) |
6. |
Jordan Jordanów |
25 |
35 |
10 |
5 |
10 |
69 - 55 (14) |
7. |
AKS Ujanowice |
25 |
35 |
11 |
2 |
12 |
59 - 63 (-4) |
8. |
Gorce Kamienica |
26 |
35 |
10 |
5 |
11 |
48 - 63 (-15) |
9. |
Płomień Limanowa |
25 |
33 |
9 |
6 |
10 |
53 - 48 (5) |
10. |
Zawrat Bukowina Tatrzańska |
25 |
27 |
6 |
9 |
10 |
50 - 54 (-4) |
11. |
Babia Góra Lipnica Wielka |
25 |
26 |
8 |
2 |
15 |
47 - 89 (-42) |
12. |
Słomka Siekierczyna |
25 |
25 |
6 |
7 |
12 |
49 - 71 (-22) |
13. |
Turbacz Mszana Dolna |
25 |
25 |
7 |
4 |
14 |
56 - 70 (-14) |
14. |
Wierchy Pasierbiec |
26 |
16 |
3 |
7 |
16 |
41 - 81 (-40) |
Kolejka 1
06.08.2022
Słomka Siekierczyna
4 : 1
Huragan Waksmund
08.08.2022
Turbacz Mszana Dolna
4 : 0
Jordan Jordanów
06.08.2022
Zawrat Bukowina Tatrzańska
3 : 3
Wiatr Ludźmierz
07.08.2022
Krokus Przyszowa
2 : 1
LKS Szaflary
07.08.2022
Babia Góra Lipnica Wielka
1 : 7
Orkan Raba Wyżna
07.08.2022
Wierchy Pasierbiec
2 : 2
AKS Ujanowice
07.08.2022
Płomień Limanowa
2 : 0
Gorce Kamienica
Kolejka 2
13.08.2022
Płomień Limanowa
2 : 2
Huragan Waksmund
13.08.2022
Orkan Raba Wyżna
2 : 1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
13.08.2022
Słomka Siekierczyna
4 : 1
Turbacz Mszana Dolna
13.08.2022
AKS Ujanowice
2 : 3
Krokus Przyszowa
14.08.2022
Gorce Kamienica
1 : 3
LKS Szaflary
14.08.2022
Jordan Jordanów
6 : 0
Babia Góra Lipnica Wielka
17.08.2022
Wiatr Ludźmierz
6 : 2
Wierchy Pasierbiec
Kolejka 3
21.08.2022
Huragan Waksmund
2 : 2
Gorce Kamienica
20.08.2022
Turbacz Mszana Dolna
0 : 2
Płomień Limanowa
21.08.2022
Babia Góra Lipnica Wielka
2 : 2
Słomka Siekierczyna
20.08.2022
Zawrat Bukowina Tatrzańska
5 : 3
Jordan Jordanów
21.08.2022
Wierchy Pasierbiec
3 : 3
Orkan Raba Wyżna
21.08.2022
Krokus Przyszowa
0 : 1
Wiatr Ludźmierz
21.08.2022
LKS Szaflary
3 : 4
AKS Ujanowice
Kolejka 4
27.08.2022
Gorce Kamienica
1 : 2
AKS Ujanowice
27.08.2022
Orkan Raba Wyżna
4 : 1
Krokus Przyszowa
27.08.2022
Słomka Siekierczyna
1 : 1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
28.08.2022
Babia Góra Lipnica Wielka
3 : 5
Płomień Limanowa
28.08.2022
Wiatr Ludźmierz
1 : 2
LKS Szaflary
28.08.2022
Jordan Jordanów
3 : 0
Wierchy Pasierbiec
28.08.2022
Huragan Waksmund
3 : 1
Turbacz Mszana Dolna
Kolejka 5
03.09.2022
Turbacz Mszana Dolna
1 : 4
Gorce Kamienica
03.09.2022
Zawrat Bukowina Tatrzańska
3 : 4
Płomień Limanowa
03.09.2022
LKS Szaflary
4 : 3
Orkan Raba Wyżna
03.09.2022
AKS Ujanowice
2 : 0
Wiatr Ludźmierz
04.09.2022
Krokus Przyszowa
3 : 2
Jordan Jordanów
04.09.2022
Babia Góra Lipnica Wielka
2 : 1
Huragan Waksmund
04.09.2022
Wierchy Pasierbiec
1 : 1
Słomka Siekierczyna
Kolejka 6
10.09.2022
Gorce Kamienica
2 : 1
Wiatr Ludźmierz
10.09.2022
Orkan Raba Wyżna
3 : 0
AKS Ujanowice
10.09.2022
Słomka Siekierczyna
1 : 1
Krokus Przyszowa
10.09.2022
Turbacz Mszana Dolna
2 : 3
Babia Góra Lipnica Wielka
11.09.2022
Jordan Jordanów
0 : 3
LKS Szaflary
11.09.2022
Płomień Limanowa
4 : 1
Wierchy Pasierbiec
11.09.2022
Huragan Waksmund
5 : 0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Kolejka 7
17.09.2022
Wierchy Pasierbiec
1 : 3
Huragan Waksmund
17.09.2022
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2 : 2
Turbacz Mszana Dolna
17.09.2022
LKS Szaflary
2 : 1
Słomka Siekierczyna
17.09.2022
AKS Ujanowice
5 : 3
Jordan Jordanów
17.09.2022
Wiatr Ludźmierz
2 : 1
Orkan Raba Wyżna
18.09.2022
Krokus Przyszowa
4 : 2
Płomień Limanowa
18.09.2022
Babia Góra Lipnica Wielka
3 : 1
Gorce Kamienica
Kolejka 8
24.09.2022
Słomka Siekierczyna
3 : 4
AKS Ujanowice
24.09.2022
Płomień Limanowa
0 : 2
LKS Szaflary
24.09.2022
Turbacz Mszana Dolna
3 : 2
Wierchy Pasierbiec
24.09.2022
Babia Góra Lipnica Wielka
4 : 4
Zawrat Bukowina Tatrzańska
24.09.2022
Gorce Kamienica
0 : 8
Orkan Raba Wyżna
25.09.2022
Jordan Jordanów
4 : 0
Wiatr Ludźmierz
25.09.2022
Huragan Waksmund
3 : 1
Krokus Przyszowa
Kolejka 9
01.10.2022
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1 : 1
Gorce Kamienica
01.10.2022
LKS Szaflary
3 : 2
Huragan Waksmund
01.10.2022
AKS Ujanowice
2 : 1
Płomień Limanowa
01.10.2022
Orkan Raba Wyżna
4 : 3
Jordan Jordanów
02.10.2022
Krokus Przyszowa
2 : 2
Turbacz Mszana Dolna
02.10.2022
Wiatr Ludźmierz
4 : 2
Słomka Siekierczyna
02.10.2022
Wierchy Pasierbiec
5 : 2
Babia Góra Lipnica Wielka
Kolejka 10
08.10.2022
Płomień Limanowa
1 : 4
Wiatr Ludźmierz
08.10.2022
Gorce Kamienica
0 : 3
Jordan Jordanów
08.10.2022
Słomka Siekierczyna
3 : 4
Orkan Raba Wyżna
08.10.2022
Zawrat Bukowina Tatrzańska
3 : 0
Wierchy Pasierbiec
09.10.2022
Babia Góra Lipnica Wielka
0 : 2
Krokus Przyszowa
09.10.2022
Turbacz Mszana Dolna
0 : 7
LKS Szaflary
09.10.2022
Huragan Waksmund
4 : 3
AKS Ujanowice
Kolejka 11
15.10.2022
Orkan Raba Wyżna
4 : 4
Płomień Limanowa
15.10.2022
LKS Szaflary
3 : 1
Babia Góra Lipnica Wielka
16.10.2022
Krokus Przyszowa
1 : 1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
16.10.2022
AKS Ujanowice
3 : 1
Turbacz Mszana Dolna
16.10.2022
Wiatr Ludźmierz
1 : 1
Huragan Waksmund
16.10.2022
Jordan Jordanów
7 : 0
Słomka Siekierczyna
15.10.2022
Wierchy Pasierbiec
1 : 1
Gorce Kamienica
Kolejka 12
22.10.2022
Płomień Limanowa
0 : 3
Jordan Jordanów
22.10.2022
Turbacz Mszana Dolna
1 : 3
Wiatr Ludźmierz
22.10.2022
LKS Szaflary
1 : 1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
23.10.2022
Gorce Kamienica
2 : 1
Słomka Siekierczyna
23.10.2022
Huragan Waksmund
3 : 4
Orkan Raba Wyżna
23.10.2022
Babia Góra Lipnica Wielka
2 : 3
AKS Ujanowice
23.10.2022
Wierchy Pasierbiec
2 : 2
Krokus Przyszowa
Kolejka 13
29.10.2022
Słomka Siekierczyna
3 : 2
Płomień Limanowa
29.10.2022
Orkan Raba Wyżna
2 : 3
Turbacz Mszana Dolna
29.10.2022
LKS Szaflary
4 : 2
Wierchy Pasierbiec
29.10.2022
AKS Ujanowice
2 : 0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
29.10.2022
Wiatr Ludźmierz
1 : 0
Babia Góra Lipnica Wielka
29.10.2022
Krokus Przyszowa
3 : 1
Gorce Kamienica
30.10.2022
Jordan Jordanów
2 : 2
Huragan Waksmund
Kolejka 14
05.11.2022
LKS Szaflary
4 : 1
Krokus Przyszowa
05.11.2022
Gorce Kamienica
2 : 2
Płomień Limanowa
05.11.2022
Jordan Jordanów
4 : 2
Turbacz Mszana Dolna
05.11.2022
Orkan Raba Wyżna
8 : 0
Babia Góra Lipnica Wielka
05.11.2022
AKS Ujanowice
4 : 1
Wierchy Pasierbiec
06.11.2022
Huragan Waksmund
4 : 1
Słomka Siekierczyna
26.04.2023
Wiatr Ludźmierz
0 : 4
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Kolejka 15
03.05.2023
LKS Szaflary
5 : 1
Gorce Kamienica
03.05.2023
Krokus Przyszowa
2 : 1
AKS Ujanowice
08.04.2023
Wierchy Pasierbiec
1 : 5
Wiatr Ludźmierz
03.05.2023
Zawrat Bukowina Tatrzańska
4 : 1
Orkan Raba Wyżna
08.04.2023
Babia Góra Lipnica Wielka
0 : 5
Jordan Jordanów
03.05.2023
Turbacz Mszana Dolna
4 : 4
Słomka Siekierczyna
08.04.2023
Huragan Waksmund
4 : 2
Płomień Limanowa
Kolejka 16
15.04.2023
Gorce Kamienica
3 : 0
Huragan Waksmund
16.04.2023
Płomień Limanowa
2 : 1
Turbacz Mszana Dolna
15.04.2023
Słomka Siekierczyna
3 : 6
Babia Góra Lipnica Wielka
16.04.2023
Jordan Jordanów
4 : 2
Zawrat Bukowina Tatrzańska
15.04.2023
Orkan Raba Wyżna
1 : 0
Wierchy Pasierbiec
15.04.2023
Wiatr Ludźmierz
2 : 0
Krokus Przyszowa
15.04.2023
AKS Ujanowice
1 : 6
LKS Szaflary
Kolejka 17
22.04.2023
Płomień Limanowa
4 : 0
Babia Góra Lipnica Wielka
22.04.2023
AKS Ujanowice
1 : 2
Gorce Kamienica
22.04.2023
LKS Szaflary
1 : 3
Wiatr Ludźmierz
22.04.2023
Krokus Przyszowa
0 : 2
Orkan Raba Wyżna
22.04.2023
Wierchy Pasierbiec
2 : 2
Jordan Jordanów
22.04.2023
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1 : 1
Słomka Siekierczyna
22.04.2023
Turbacz Mszana Dolna
0 : 1
Huragan Waksmund
Kolejka 18
29.04.2023
Gorce Kamienica
4 : 4
Turbacz Mszana Dolna
29.04.2023
Huragan Waksmund
7 : 0
Babia Góra Lipnica Wielka
29.04.2023
Płomień Limanowa
0 : 0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
29.04.2023
Słomka Siekierczyna
2 : 1
Wierchy Pasierbiec
30.04.2023
Jordan Jordanów
1 : 1
Krokus Przyszowa
29.04.2023
Orkan Raba Wyżna
2 : 0
LKS Szaflary
30.04.2023
Wiatr Ludźmierz
2 : 1
AKS Ujanowice
Kolejka 19
06.05.2023
Wiatr Ludźmierz
0 : 1
Gorce Kamienica
06.05.2023
AKS Ujanowice
2 : 3
Orkan Raba Wyżna
06.05.2023
LKS Szaflary
2 : 1
Jordan Jordanów
06.05.2023
Krokus Przyszowa
4 : 0
Słomka Siekierczyna
06.05.2023
Wierchy Pasierbiec
1 : 1
Płomień Limanowa
06.05.2023
Zawrat Bukowina Tatrzańska
0 : 1
Huragan Waksmund
06.05.2023
Babia Góra Lipnica Wielka
2 : 3
Turbacz Mszana Dolna
Kolejka 20
13.05.2023
Gorce Kamienica
2 : 5
Babia Góra Lipnica Wielka
13.05.2023
Turbacz Mszana Dolna
5 : 1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
14.05.2023
Huragan Waksmund
7 : 0
Wierchy Pasierbiec
14.05.2023
Płomień Limanowa
1 : 2
Krokus Przyszowa
13.05.2023
Słomka Siekierczyna
5 : 4
LKS Szaflary
14.05.2023
Jordan Jordanów
5 : 1
AKS Ujanowice
13.05.2023
Orkan Raba Wyżna
3 : 0
Wiatr Ludźmierz
Kolejka 21
21.05.2023
Orkan Raba Wyżna
3 : 0
Gorce Kamienica
20.05.2023
Wiatr Ludźmierz
9 : 1
Jordan Jordanów
21.05.2023
AKS Ujanowice
0 : 1
Słomka Siekierczyna
20.05.2023
LKS Szaflary
2 : 0
Płomień Limanowa
21.05.2023
Krokus Przyszowa
0 : 3
Huragan Waksmund
21.05.2023
Wierchy Pasierbiec
5 : 4
Turbacz Mszana Dolna
20.05.2023
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1 : 2
Babia Góra Lipnica Wielka
Kolejka 22
27.05.2023
Gorce Kamienica
5 : 2
Zawrat Bukowina Tatrzańska
27.05.2023
Babia Góra Lipnica Wielka
4 : 1
Wierchy Pasierbiec
28.05.2023
Turbacz Mszana Dolna
5 : 0
Krokus Przyszowa
28.05.2023
Huragan Waksmund
1 : 1
LKS Szaflary
28.05.2023
Płomień Limanowa
6 : 0
AKS Ujanowice
27.05.2023
Słomka Siekierczyna
0 : 3
Wiatr Ludźmierz
28.05.2023
Jordan Jordanów
2 : 2
Orkan Raba Wyżna
Kolejka 23
04.06.2023
Jordan Jordanów
3 : 4
Gorce Kamienica
03.06.2023
Orkan Raba Wyżna
8 : 3
Słomka Siekierczyna
04.06.2023
Wiatr Ludźmierz
4 : 3
Płomień Limanowa
03.06.2023
AKS Ujanowice
3 : 3
Huragan Waksmund
03.06.2023
LKS Szaflary
2 : 0
Turbacz Mszana Dolna
04.06.2023
Krokus Przyszowa
0 : 2
Babia Góra Lipnica Wielka
03.06.2023
Wierchy Pasierbiec
0 : 4
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Kolejka 24
08.06.2023
Gorce Kamienica
4 : 2
Wierchy Pasierbiec
10.06.2023
Zawrat Bukowina Tatrzańska
- : -
Krokus Przyszowa
10.06.2023
Babia Góra Lipnica Wielka
- : -
LKS Szaflary
10.06.2023
Turbacz Mszana Dolna
- : -
AKS Ujanowice
10.06.2023
Huragan Waksmund
- : -
Wiatr Ludźmierz
10.06.2023
Płomień Limanowa
- : -
Orkan Raba Wyżna
10.06.2023
Słomka Siekierczyna
- : -
Jordan Jordanów
Kolejka 25
10.05.2023
Słomka Siekierczyna
2 : 3
Gorce Kamienica
10.05.2023
Jordan Jordanów
0 : 2
Płomień Limanowa
10.05.2023
AKS Ujanowice
8 : 2
Babia Góra Lipnica Wielka
10.05.2023
Krokus Przyszowa
4 : 1
Wierchy Pasierbiec
17.05.2023
Orkan Raba Wyżna
4 : 4
Huragan Waksmund
17.05.2023
Wiatr Ludźmierz
4 : 2
Turbacz Mszana Dolna
08.06.2023
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2 : 3
LKS Szaflary
Kolejka 26
24.05.2023
Gorce Kamienica
1 : 3
Krokus Przyszowa
24.05.2023
Wierchy Pasierbiec
4 : 2
LKS Szaflary
24.05.2023
Zawrat Bukowina Tatrzańska
4 : 3
AKS Ujanowice
24.05.2023
Babia Góra Lipnica Wielka
1 : 5
Wiatr Ludźmierz
24.05.2023
Turbacz Mszana Dolna
5 : 4
Orkan Raba Wyżna
24.05.2023
Huragan Waksmund
2 : 2
Jordan Jordanów
24.05.2023
Płomień Limanowa
1 : 1
Słomka Siekierczyna