KLASA B – WSCHÓD:
Spisz Krempachy – Biali Biały Dunajec 8:0 (0:0) /zdjęcia pod artykułem...
Łęgi Nowa Biała – ZOR Frydman 4:4 (2:1)
Sokolica Krościenko – Trzy Korony Sromowce Niżne 2:0 (1:0)
Murań Jurgów – Zapora Kluszkowce 0:3 (walkower, gospodarze nie mieli kart zdrowia)
KS Łapsze – Błyskawica Kacwin 2:2 (0:1)
Hetman Leśnica – Gorc Ochotnica 0:4 (0:1)
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
Spisz |
7
|
21
|
34-6
|
2
|
Łęgi |
7
|
15
|
21-13
|
3
|
Biali |
7
|
13
|
15-18
|
4
|
Sokolica |
7
|
13
|
19-15
|
5
|
Łapsze Niżne |
7
|
11
|
18-12
|
6
|
Trzy Korony |
7
|
10
|
19-12
|
7
|
Gorc |
7
|
10
|
17-14
|
8
|
ZOR |
7
|
7
|
22-19
|
9
|
Murań |
7
|
6
|
13-18
|
10
|
Hetman |
7
|
6
|
13-21
|
11
|
Zapora |
7
|
6
|
6-30
|
12
|
Błyskawica |
7
|
2
|
10-35
|
W następnej 8 kolejce zagrają:
Biali Biały Dunajec - Gorc Ochotnica / 06 październik 2013r; Biały Dunajec, 16:30
Błyskawica Kacwin - Hetman Leśnica/Groń / 06 październik 2013r; Kacwin, 16:30
ZOR Frydman - KS Łapsze Niżne / 06 październik 2013r; Frydman, 13:30
Zapora Kluszkowce - Łęgi Nowa Biała / 06 październik 2013r; Kluszkowce, 11:00
Trzy Korony Sromowce Niżne - Murań Jurgów / 06 październik 2013r; Sromowce Niżne, 13:30
Spisz Krempachy - Sokolica Krościenko /n Dunajcem / 06 październik 2013r; Krempachy, 13:30
Posiadasz zdjęcia, wyniki lub relacje z meczu?
Wyślij i promuj swoją drużynę redakcja@sportowepodhale.pl
KLASA B – ZACHÓD
Skawianin Skawa - Czarni Czarny Dunajec 1:2 (1:1)
Skałka Rogoźnik/Stare Bystre - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 2:2 (1:1) /Zdjęcia pod artykułem...
Unia Naprawa - NKP Podhale Nowy Targ II 1:4 (0:2)
Lepietnica Klikuszowa/Obiodwa - Wierchy Lasek 3:4 (1:2)
KS Chabówka - Delta Pieniążkowice 1:1 (0:1)
Korona Piekielnik - Janosik Sieniawa 3:2 (1:1)
LP
|
DRUŻYNA
|
MECZE
|
PUNKTY
|
BRAMKI
|
---|---|---|---|---|
1
|
Unia |
7
|
16
|
21-12
|
2
|
Podhale |
7
|
15
|
25-10
|
3
|
Skałka |
7
|
14
|
15-10
|
4
|
Szarotka |
7
|
12
|
17-9
|
5
|
Delta |
7
|
11
|
13-9
|
6
|
Lepietnica |
7
|
10
|
13-11
|
7
|
Wierchy |
7
|
10
|
16-17
|
8
|
Korona |
7
|
10
|
12-16
|
9
|
Czarni |
7
|
6
|
11-22
|
10
|
Janosik |
7
|
6
|
13-25
|
11
|
Skawianin |
7
|
5
|
9-14
|
12
|
Chabówka |
7
|
4
|
9-20
|
W następnej 8 kolejce zagrają:
Czarni Czarny Dunajec - Janosik Sieniawa / 06 październik 2013r; Czarny Dunajec, 13:30
Delta Pieniążkowice - Korona Piekielnik / 06 październik 2013r; Sieniawa, 16:30
Wierchy Lasek - KS Chabówka / 06 październik 2013r; Lasek, 11:00
Unia Naprawa - Lepietnica Klikuszowa/Obiodwa / 06 październik 2013r; Naprawa, 11:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - NKP Podhale Nowy Targ II / 06 październik 2013r; Rokiciny Podhalańskie, 13:30
Skawianin Skawa - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre / 06 październik 2013r; Skawa, 11:00
Zebrał MLMZ
Zdjęcia Spisz – Biali; F.Pacyga oraz P. Lenart
Zdjęcia Skałka - Szarotka, Gabriela Stachura