KLASA B GRUPA I
Orawa Jabłonka – Szarotka Rokiciny Podhalańskie 6:1 (0:0)
Gorce Rdzawka – Delta Pieniążkowice 3:0 (2:0)
Janosik Sieniawa – Unia Naprawa 0:3 (0:2)
Podgórki Krauszów – Szarotka Chochołów 5:4 (2:2)
Grel Trute – Wierchy Lasek 1:3 (1:1)
Skałka Rogoźnik/ Stare Bystre – Skawianin Skawa 2:2 (1:0)
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
Orawa Jabłonka |
21 |
47 |
62-28 (34) |
2 |
Gorce Rdzawka |
21 |
46 |
54-23 (31) |
3 |
Podgórki Krauszów |
21 |
40 |
61-41 (20) |
4 |
Grel Trute |
21 |
37 |
44-34 (10) |
5 |
Unia Naprawa |
21 |
32 |
41-41 (0) |
6 |
Janosik Sieniawa |
21 |
29 |
37-48 (-11) |
7 |
Wierchy Lasek |
21 |
28 |
41-44 (-3) |
8 |
Skawianin Skawa |
21 |
26 |
33-45 (-12) |
9 |
Delta Pieniążkowice |
21 |
25 |
27-47 (-20) |
10 |
Szarotka Chochołów |
21 |
24 |
47-52 (-5) |
11 |
Skałka Rogoźnik |
21 |
20 |
33-47 (-14) |
12 |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
21 |
13 |
30-60 (-30) |
KLASA B GRUPA II
Bór Dębno – Biali Biały Dunajec 0:1 (0:1)
Dunajec Ostrowsko – Gorc Ochotnica 7:1 (5:0)
KS Luboń Skomielna Biała – ZKP Asy Zakopane 1:3 (0:2)
LKS Szaflary II – Spływ Sromowce Wyżne 7:0 (3:0)
Łęgi Nowa Biała – Spisz Krempachy 0:5 (0:0)
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
Dunajec Ostrowsko |
19 |
47 |
72-22 (50) |
2 |
ZKP Asy Zakopane |
19 |
46 |
55-21 (34) |
3 |
Biali Biały Dunajec |
20 |
44 |
61-24 (37) |
4 |
Bór Dębno |
19 |
36 |
58-32 (26) |
5 |
Spisz Krempachy |
19 |
28 |
54-48 (6) |
6 |
Gorc Ochotnica |
19 |
25 |
40-44 (-4) |
7 |
Luboń Skomielna Biała |
19 |
21 |
38-47 (-9) |
8 |
Spływ Sromowce Wyżne |
19 |
21 |
33-77 (-44) |
9 |
LKS II Szaflary |
19 |
19 |
34-49 (-15) |
10 |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
19 |
14 |
16-52 (-36) |
11 |
Łęgi Nowa Biała |
19 |
5 |
22-67 (-45) |
12 |
Murań Jurgów - drużyna wycofana z rozgrywek |
0 |
0 |
0-0 (0) |
KLASA C
ZOR Frydman – Huragan Waksmund II 3:0 (1:0)
Grom Morawczyna – Gronik Gronków 0:6 - gospodarze nie wyszli na drugą połowę
Watra Białka Tatrzańska II – Krokus Pyzówka 4:2
LP DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI 1 KS Chabówka 13 33 51-12 (39) 2 Gronik Gronków 13 28 38-16 (22) 3 Watra II Białka Tatrzańska 13 25 43-32 (11) 4 ZOR Frydman 12 17 23-26 (-3) 5 Grom Morawczyna 13 15 30-57 (-27) 6 Huragan II Waksmund 13 13 29-39 (-10) 7 Krokus Pyzówka 13 11 26-35 (-9) 8 Husarz Łapsze Wyżne 12 7 20-43 (-23) 9 Zawrat II Bukowina Tatrzańska - drużyna wycofana 0 0 0-0 (0) 10 Korona Piekielnik - drużyna wycofana 0 0 0-0 (0) 11 Lepietnica II Klikuszowa - drużyna wycofana 0 0 0-0 (0) 12 Błyskawica Kacwin - drużyna wycofana 0 0 0-0 (0)
kk/