KLASA B GRUPA I
Sobota 29.09
Gorce Rdzawka – Orawa Jabłonka 0:1 (0:1)
Niedziela 30.09
Janosik Sieniawa – Grel Trute 0:0
Szarotka Chochołów – Delta Pieniążkowice 1:0 (0:0)
Skawianin Skawa – Szarotka Rokiciny Podhalańskie 4:0 (2:0)
Skałka Rogoźnik/Stare Bystre – Unia Naprawa 2:3 (1:2)
Podgórki Krauszów – Wierchy Lasek 4:1
LP DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI 1 Podgórki Krauszów 7 15 22-11 (11) 2 Gorce Rdzawka 7 15 18-8 (10) 3 Orawa Jabłonka 7 15 20-13 (7) 4 Janosik Sieniawa 7 14 14-7 (7) 5 Skawianin Skawa 7 12 14-13 (1) 6 Szarotka Chochołów 7 11 18-12 (6) 7 Wierchy Lasek 7 11 16-14 (2) 8 Grel Trute 7 11 12-12 (0) 9 Unia Naprawa 7 7 14-21 (-7) 10 Delta Pieniążkowice 7 4 9-16 (-7) 11 Skałka Rogoźnik 7 3 7-20 (-13) 12 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 7 3 10-26 (-16)
KLASA B GRUPA II
Niedziela 30.09
Gorc Ochotnica – Łęgi Nowa Biała 1:0
Spisz Krempachy – Biali Biały Dunajec 0:2 (0:0)
Sokolica Krościenko nad Dunajcem – Spływ Sromowce Wyżne 2:1
ZKP Asy Zakopane – Murań Jurgów 6:1 (3:0)
LKS II Szaflary – Bór Dębno 1:6 (1:1)
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
ZKP Asy Zakopane |
7 |
21 |
31-7 (24) |
2 |
Dunajec Ostrowsko |
6 |
18 |
18-1 (17) |
3 |
Biali Biały Dunajec |
7 |
18 |
17-9 (8) |
4 |
Gorc Ochotnica |
7 |
15 |
17-11 (6) |
5 |
Bór Dębno |
6 |
13 |
26-8 (18) |
6 |
Luboń Skomielna Biała |
6 |
7 |
11-13 (-2) |
7 |
LKS II Szaflary |
7 |
7 |
14-17 (-3) |
8 |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
7 |
7 |
4-15 (-11) |
9 |
Spisz Krempachy |
6 |
6 |
16-16 (0) |
10 |
Łęgi Nowa Biała |
7 |
6 |
11-21 (-10) |
11 |
Spływ Sromowce Wyżne |
7 |
0 |
8-29 (-21) |
12 |
Murań Jurgów |
7 |
0 |
3-29 (-26) |
KLASA C
Sobota 29.09
KS Chabówka – Zawrat II Bukowina Tatrzańska 3:0 – walkower
Lepietnica II Klikuszowa – Błyskawica Kacwin 3:0 - walkower
Niedziela 30.09
Husarz Łapsze Wyżne – Watra II Białka Tatrzańska 0:4
Huragan II Waksmund – Gronik Gronków 5:1 (0:0)
Korona Piekielnik – Grom Morawczyna 1:5 (1:3)
Krokus Pyzówka – ZOR Frydman 2:3
LP DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI 1 KS Chabówka 7 18 28-6 (22) 2 Watra II Białka Tatrzańska 7 18 30-9 (21) 3 Gronik Gronków 7 15 21-13 (8) 4 ZOR Frydman 7 15 19-15 (4) 5 Grom Morawczyna 7 15 25-23 (2) 6 Huragan II Waksmund 7 13 20-17 (3) 7 Zawrat II Bukowina Tatrzańska 7 9 15-32 (-17) 8 Lepietnica II Klikuszowa 7 7 21-14 (7) 9 Krokus Pyzówka 7 6 18-19 (-1) 10 Korona Piekielnik 7 4 12-30 (-18) 11 Błyskawica Kacwin 7 3 15-29 (-14) 12 Husarz Łapsze Wyżne 7 1 6-23 (-17)
kk/