KLASA B GRUPA I
Janosik Sieniawa – Delta Pieniążkowice 0:3 (0:2)
KS Luboń Skomielna Biała – Dunajec Ostrowsko 2:6 (2:2)
Skałka Rogoźnik – Wiatr Ludźmierz 2:3 (0:2)
Korona Piekielnik – Grel Trute 0:3
Lepietnica Klikuszowa – Wierchy Lasek 1:2 (1:2)
Skawianin Skawa – Unia Naprawa 1:2 (0:0)
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
Wiatr Ludźmierz |
17 |
44 |
49-11 (38) |
2 |
Lepietnica Klikuszowa/Obidowa |
17 |
39 |
48-24 (24) |
3 |
Dunajec Ostrowsko |
17 |
37 |
48-24 (24) |
4 |
Delta Pieniążkowice |
17 |
32 |
36-24 (12) |
5 |
Janosik Sieniawa |
17 |
26 |
31-24 (7) |
6 |
Grel Trute |
17 |
21 |
33-34 (-1) |
7 |
Wierchy Lasek |
17 |
21 |
38-43 (-5) |
8 |
Unia Naprawa |
17 |
19 |
26-38 (-12) |
9 |
Skałka Rogoźnik/Stare Bystre |
17 |
18 |
26-37 (-11) |
10 |
KS Luboń Skomielna Biała |
17 |
15 |
29-45 (-16) |
11 |
Skawianin Skawa |
17 |
14 |
20-46 (-26) |
12 |
Korona Piekielnik |
17 |
7 |
12-46 (-34) |
KLASA B GRUPA II
Gorc Ochotnica – LKS II Szaflary 3:2 (2:0)
Sokolica Krościenko – Spisz Krempachy 1:11 (1:4)
KS Łapsze Niżne – Granit Czarna Góra 1:4 (1:2)
Łęgi Nowa Biała – Asy Zakopane 3:1 (0:0)
Murań Jurgów – Spływ Sromowce Wyżne 2:0 (1:0)
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
Granit Czarna Góra |
18 |
46 |
56-16 (40) |
2 |
Gorc Ochotnica |
18 |
40 |
58-26 (32) |
3 |
KS Łapsze Niżne |
17 |
39 |
48-21 (27) |
4 |
Biali Biały Dunajec |
16 |
33 |
44-24 (20) |
5 |
LKS Szaflary II |
16 |
29 |
31-22 (9) |
6 |
ZKP Asy Zakopane |
18 |
28 |
34-37 (-3) |
7 |
Spływ Sromowce Wyżne |
18 |
23 |
42-42 (0) |
8 |
Łęgi Nowa Biała |
17 |
22 |
34-42 (-8) |
9 |
Spisz Krempachy |
18 |
20 |
54-47 (7) |
10 |
Sokolica Krościenko |
17 |
14 |
28-58 (-30) |
11 |
Hetman Leśnica/Groń - wycofany z ligi |
22 |
7 |
20-79 (-59) |
12 |
Murań Jurgów |
17 |
6 |
13-48 (-35) |
KLASA C
Husarz Łapsze Wyżne – Zawrat II Bukowina Tatrzańska 3:4 (1:1)
Watra II Białka Tatrzańska – Lepietnica II Klikuszowa 1:2 (1:0)
Grom Morawczyna – Błyskawica Kacwin 5:2 (4:1)
Gronik Gronków – Gorce Rdzawka 1:6 (0:3)
Krokus Pyzówka – Bór Dębno 2:6 (1:4)
LP |
DRUŻYNA |
MECZE |
PUNKTY |
BRAMKI |
---|---|---|---|---|
1 |
Bór Dębno |
15 |
41 |
65-14 (51) |
2 |
Grom Morawczyna |
16 |
32 |
48-37 (11) |
3 |
Gorce Rdzawka |
15 |
31 |
56-23 (33) |
4 |
Szarotka Chochołów |
15 |
26 |
38-33 (5) |
5 |
Watra II Białka Tatrzańska |
15 |
24 |
36-29 (7) |
6 |
Błyskawica Kacwin |
15 |
24 |
39-34 (5) |
7 |
Lepietnica II Klikuszowa/Obidowa |
16 |
22 |
38-51 (-13) |
8 |
Zawrat II Bukowina Tatrzańska |
15 |
14 |
30-53 (-23) |
9 |
KS Husarz Łapsze Wyżne |
16 |
13 |
26-39 (-13) |
10 |
Krokus Pyzówka |
16 |
11 |
28-56 (-28) |
11 |
Gronik Gronków |
16 |
8 |
24-55 (-31) |
12 |
Trzy Korony Sromowce Niżne - wycofane z ligi |
0 |
0 |
0-0 (0) |
kk/ zdjęcia Michał Adamowski (Skałka - Wiatr), Watra II - Lepietnica II (Krzysztof Garbacz)